Reklama

Reklama

Kłótliwe rodzeństwa

Mówi się, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Coś w tym jest... Także gwiazdom czasem najtrudniej dogadać się z własną siostrą lub bratem.

Venus i Serena: Zgodne tylko na korcie

Nie ma drugiego takiego duetu w damskim tenisie. Serena Williams (31) to najlepsza zawodniczka 2012 roku według WTA (największej organizacji kobiecego tenisa), a Venus Williams (32) była nią w przeszłości. Nigdy jednak nie rywalizowały ze sobą - ich relacje były bardzo poprawne. Niestety do czasu... Kiedy ich rodzice, Oracene Price i Richard Williams, postanowili się rozstać, siostry zaczęły się kłócić. Serena trzyma stronę taty, pozostając jego oczkiem w głowie, Venus natomiast jest bardzo blisko z mamą. Dziś skonfliktowane siostry Williams spotykają się jedynie na korcie.

Reklama

Jacek nie lubi być mylony z Jarkiem

Jak Jarosławowi i Jackowi Kretowi (49) można najskuteczniej popsuć humor ? Oczywiście pomylić ich ze sobą. Bo oni po prostu tego nie znoszą! I tak jest od dzieciństwa... Już jako mali chłopcy mocno rywalizowali. Dziś ich kontakty są dość chłodne, potrafią być na siebie obrażeni miesiącami. "Mamy takie fazy, że czasami w ogóle ze sobą nie rozmawiamy, a później nasze relacje się poprawiają", przyznaje Jarosław. "Znowu po moim koncercie napiszą, że to grał pan od pogody", mawia z przekąsem Jacek, który jest muzykiem w zespole Poparzeni Kawą Trzy.

Doda i Paulina nie chcą mieć ze sobą do czynienia

Nie chcę żadnego kontaktu i nie oczekuję od niej żadnych pieniędzy, niech sobie żyje, tak jak zdecydowała. Ja się od tej rodziny odcinam", mówi Paulina Zmudczyńska, pytana o swoją przyrodnią siostrę Dodę (29). Trzynastolatka jest owocem romansu Pawła Rabczewskiego. Kiedy prawda o nim wyszła na jaw, dziennikarze pytali Dodę, czy pomoże finansowo biedniejszej siostrze i jej matce. "A czy kiedy ja miałam 13 lat, ta matka myślała o mnie, chcąc zniszczyć moją rodzinę i zabrać mi ojca?", napisała wokalistka w odpowiedzi na swoim profilu na Facebooku.

Natalia nie znosi stylu Piotra

Stosunki między Natalią (37) i Piotrem (27) Kukulskimi są tak napięte, że piosenkarka postanowiła usunąć brata z grona znajomych na Facebooku. Podobno gwiazda nie może darować Piotrowi, że ten obnosi się z bogactwem i ostentacyjnie korzysta z majątku odziedziczonego po ojcu. Ponoć czarę goryczy przelał występ "Pikeja" w jednym z programów telewizyjnych. Samozwańczy raper pokazywał w nim swoje ferrari, drogie studio nagrań oraz nowe mieszkanie kupione za spadek. Ponadto Piotr publicznie zaatakował siostrę. "Natalia nie jest dobrym człowiekiem", mówił. "Nie dam się sprowokować i wejść w bazarową dyskusję", odpowiedziała artystka.


Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy