Reklama

Reklama

Kolejne decyzje trenerów w "The Voice of Poland". Fani wściekli na Marka Piekarczyka

Obecna edycja "The Voice of Poland" wkracza w decydującą fazę. W ostatnim odcinku trenerzy podjęli ważne decyzje. Widzom nie spodobał się wybór Marka Piekarczyka, a przede wszystkim jego uzasadnienie.

Decyzje trenerów w "The Voice of Poland"

Wczoraj odbył się ćwierćfinał "The Voice of Poland". W programie pozostało już tylko ośmioro uczestników. Zanim jednak tak się stało, trenerzy musieli podjąć trudne decyzje i wybrać, z którym z trzech uczestników w swojej grupie się pożegnają.

Emocje wśród widzów wywołały wybory Marka Piekarczyka i Justyny Steczkowskiej. W przypadku piosenkarki fani programu zarzucali stronniczość i faworyzowanie jednej z uczestniczek. Jednak najwięcej kontrowersji towarzyszyło uzasadnieniu wokalisty TSA.

Widzowie oburzeni słowami Marka Piekarczyka

Już w zeszłym tygodniu Piekarczyk oburzył fanów swoim tłumaczeniem decyzji o niezabraniu do kolejnego etapu Nobesuthu Lisy Khumalo pochodzącej z Zimbabwe. Padły słowa, że jest ona w Polsce "gościem".

Reklama

Również w tym odcinku wokalista dziwnie uzasadniał swój wybór. Tym razem zdecydował się pożegnać Julię Szarlińską i uczynił to w taki sposób:

Fani programu byli ponownie oburzeni słowami Piekarczyka. Dali temu upust w komentarzach:

Zobacz również: Britney Spears znów tańczy na Instagramie. Fani przerażeni!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy