Reklama

Reklama

Kolejne kobiety zabierają głos w sprawie Adama Levina. Żal im jego żony

Jeszcze kilka lat temu Adam Levine był naczelnym imprezowiczem Hollywood. Leader zespołu „Maron 5” przebierał w dziewczynach. Wszystko zmieniło się, gdy poznał piękną, namibijską modelkę Behati Prinsloo. Levine zakochała się bez pamięci i postanowił założyć rodzinę. Para wzięła ślub w 2014 roku. Niedługo potem na świecie pojawiło się pierwsze dziecko gwiazdorów - Dusty Rose. W 2021 Levine i Prinsloo powitali drugą pociechę - Gio Grace.

Wydawało się, że modelka i muzyk tworzą zgrany zespół. Wspólnie wychowywali dwie córeczki i uchodzili  za przykładną parę. Niedawno Behati Prinsloo powiadomiła świat o trzeciej ciąży. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym  widać wyraźny ciążowy brzuszek. W komentarzach nie  brakowało gratulacji. "Jesteś nawet piękniejsza,  gdy jesteś w ciąży" - pisali zachwyceni fani.

Adam Levine "przekroczył granice". Wydał oświadczenie

Niestety spokojne życie gwiazdorskiej pary zostało wczoraj przerwane. Influencerka z TikToka Sumner Stroh ujawniła, że ponad rok temu wdała się z Adamem Levinem w płomienny romans. Muzyk miał wypisywać do młodszej o 20 lat gwiazdy internetu nieprzyzwoite rzeczy. Stroh wyznała, że postanowiła zakończyć relację, gdy dowiedziała się o trzeciej ciąży żony leadera popowego zespołu.

Reklama

Na wyznanie Sumner Stroh w okamgnieniu zareagował sam zainteresowany. Adam Levine postanowił częściowo przyznać się do winy. Wydał oświadczenie. Napisał w nim, że "podjął niewłaściwą decyzję, flirtując z kimkolwiek innym niż z żoną". Zaznaczył jednak, że "nie miał romansu" - w znaczeniu fizycznym - jednak "przekroczył granicę w godnym pożałowania okresie życia".

Kolejne kobiety zabrały głos. Levine w coraz większych tarapatach

Przez chwile wydawało się, że oświadczenie muzyka załatwi sprawę. Jednak po wyznaniu Sumner Stroh zaczęły zabierać głos także inne kobiety, które w ostatnim czasie miały romansować z Levinem. Jedną z nich okazała się instruktorka jogi Alanna Zabel. Kobieta zaznaczyła, że muzyk proponował jej wspólne spędzenie dnia nago. Wiadomość od niego miał zobaczyć ówczesny chłopak instruktorki. Gdy Levine się o tym dowiedział, miał odsunąć Zabel od dotychczasowych obowiązków i zerwać z nią współpracę.

W gronie kobiet, zarzucających Adamowi Levinowi niewierność znalazła się również Alyson Rosef. TikTokerka zaznaczyła, że zabiera głos, ponieważ jest jej szkoda żony gwiazdora, która z pewnością nie wie o całej sytuacji. Podkreśliła, że ma wiele kompromitujących wokalistę screenów rozmów jednak na razie "nie czuje się na tyle komfortowo", by je ujawniać.

To jeszcze nie koniec. Kilka godzin temu kolejna kobieta zarzuciła Adamowi Levinowi nieodpowiednie zachowanie. Maryka zaznaczyła, że gdy muzyk zaczął podrywać ją online, przypomniała mu o żonie. "To dość skomplikowane" - miał odpisać na pouczenie Levine. I dodać:  "sprawy się pokomplikowały, więc może od niej odejdę".

Adamowi Levinowi trudno będzie odzyskać dobre imię. Ciężarna żona muzyka nie skomentowała jeszcze sprawy. Pozostaje więc czekać na dalszy rozwój sytuacji. 

***
Zobacz również:

Kim jest kobieta, która skradła serce polskiego żużlowca? Oto narzeczona Bartosza Zmarzlika
Olivier Janiak pokazał stare zdjęcie. Nie do wiary, jak się zmienili
44-letnia Nicole Scherzinger chwali się zdjęciami z wakacji. Co za ciało!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Adam Levine | zdrada męża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy