Reklama

Reklama

Kourtney Kardashian zachwyciła stylizacją. Tym razem postawiła na róż

Kourtney Kardashian obecnie towarzyszy mężowi podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Celebrytka za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła pokazać jedną ze stylizacją, na którą postawiła, będąc w Cleveland. Różowy płaszcz zdecydowanie zrobił furorę. Oto jak zareagowali jej fani.

Kourtney Kardashian wspiera męża podczas trasy koncertowej

Kourtney Kardashian i Travis Barker tworzą jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. O ich związku jest głośno nie tylko za oceanem, ale niemal na całym świecie. W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszyły się ich trzy śluby. Pierwszy z nich odbył się w Las Vegas, drugi w Santa Barbara, a trzeci w Portofino we Włoszech.

Celebrytka od lat pokazuje życie prywatne za pośrednictwem reality show, dlatego też nie ma problemu z dzieleniem się codziennością w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu nie brakuje czułych zdjęć z mężem i rodzinnych fotografii. Tym razem celebrytka pochwaliła się stylizacją, na którą postawiła, będąc w Cleveland. Kourtney Kardashian obecnie przebywa w Ohio, gdzie wspiera męża podczas trasy koncertowej.

Reklama

Kourtney Kardashian zachwyciła stylizacją

Kourtney Kardashian dobrze wie, co jest aktualnie modne. Jej stylizacje za każdym razem zachwycają fanów. Celebrytka podobnie jak jej siostry nie ma problemu ze skąpymi strojami, które odsłaniają ciało. Tym razem Kourtney Kardashian na czarny, krótki komplet postanowiła założyć długi, różowy płaszcz. Dobrała do tego wiązane sandałki na obcasie i czarną torebkę. 

Celebrytka od razu pochwaliła się na Instagramie serią zdjęć i pokazała, jak wyglądała podczas jednego z koncertów. Fani jak zwykle nie potrafili nie skomentować jej najnowszego postu. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, a internauci nie szczędzili miłych słów. "Zdecydowanie piękna i wspaniała", "Niesamowita", "Uwielbiam ten płaszcz" - można przeczytać pod zdjęciami. 

***

Zobacz także:

Nieoczekiwany zwrot w sprawie Opozdy i Królikowskiego! Aktor ujawnia, czego domaga się w pozwie rozwodowym

Doda o traumie po rozwodzie z Emilem. Miała myśli samobójcze i ataki paniki!

„Piękna Nimfa” szaleje na wakacjach. Małgorzata Opczowska pozuje w skąpym bikini

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy