Reklama

Reklama

Król Karol III bliski łez na pogrzebie królowej Elżbiety II. Przykre zdjęcia

Książę Karol, który 8 września 2022 roku po śmierci królowej Elżbiety II, stał się automatycznie królem i przyjął imię Karol III, przeżywał trudne chwile na pogrzebie matki. Na zdjęciach widać, jak z trudem powstrzymuje łzy. Z kolei uwadze mediów nie uszła także postawa świeżo upieczonej królowej, Camilli.

Król Karol III ze łzami w oczach żegnał matkę

Oczy niemal całego świata zwrócone są na Wielką Brytanię ze względu na śmierć królowej Elżbiety II. Na ceremonii pogrzebowej jedną z ważniejszych postaci był oczywiście syn monarchini, Karol, który wraz z jej śmiercią stał się królem Karolem III. 

 Widać, że ostatnie dni po śmierci 96-letniej matki są dla niego niezwykle trudne ze względów oczywistych, prywatnych, ale także nowa rola może działać na niego przygnębiająco. 

Nowy król Wielkiej Brytanii na pogrzebie królowej Elżbiety II choć starał się zachować spokój i powagę, to niektóre momenty ceremonii były dla niego niezwykle trudne. 

Patrząc na nagrania i zdjęcia z pogrzebu widać, że król Karol III ma w oczach łzy, a podczas podążania za trumną matki bacznym spojrzeniem obdarzyła go księżniczka Anna, siostra Karola. 

Reklama

To dla niego niezwykle przejmujący dzień i nie da się ukryć, że presja na nim ciążąca nie pomaga mu w okiełznaniu trudnych emocji. 

Królowa małżonka Camilla pozwoliła sobie na delikatny uśmiech

Na mniej przejętą ale wciąż smutną wyglądała podczas pogrzebu nowa królowa - Camilla. Żona króla Karola III stała się dokładnie ujmując "królową małżonką Zjednoczonego Królestwa". 

Na ceremonię jechała jednym autem z księżną Kate i jej dziećmi. To właśnie wtedy podczas przejazdu pozwoliła sobie nawet na delikatny uśmiech. Jednak i po jej twarzy widać potworne zmęczenie oraz trud i powagę całej sytuacji.

Takie, nawet najdrobniejsze gesty, czy mimika królowej Camilli i króla Karola III są obecnie skrzętnie odnotowywane przez brytyjskie media i analizowane. Wszyscy są bowiem ciekawi, jakim władcą będzie król Karol III i czy razem ze swoją małżonką godnie zastąpi królową Elżbietę II.   

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: król Karol III | Królowa Camilla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy