Reklama

Reklama

Królowa Elżbieta II nie boi się mocnych kolorów. Na otwarciu szkockiego parlamentu wyglądała pięknie!

Elżbieta II pojawiła się na otwarciu szkockiego parlamentu, tym samym uświetniając całą uroczystość. Humor tego dnia wyraźnie jej dopisywał, bo brytyjska monarchini uśmiechała się od ucha do ucha. Królowa zachwyciła szykownym strojem w wyrazistym kolorze. Jak widać, pomimo upływu lat wciąż lubi wyróżniać się z tłumu!

95-letnia królowa Elżbieta II uświetnia swoją obecnością najważniejsze uroczystości w Wielkiej Brytanii, a niedawno postanowiła pojawić się również na oficjalnym otwarciu nowej sesji szkockiego parlamentu. 

Brytyjska monarchini skorzystała z okazji, aby podkreślić swoje przywiązanie do Szkocji i podziękować "ludziom, którzy wnieśli nadzwyczajny wkład w życie innych” w walce z pandemią. 

Stwierdziła również, że szkocki parlament może "pomóc stworzyć lepszą, zdrowszą przyszłość dla nas wszystkich i zaangażować się w sprawy ludzi, których reprezentuje, zwłaszcza naszej młodzieży".

Królowa Elżbieta II w zieleni na otwarciu szkockiego parlamentu

Reklama

Pomimo tego, że wygląd to kwestia drugorzędna podczas tak ważnych uroczystości jak otwarcie szkockiego parlamentu, Elżbieta II nie zapomniała tego dnia zadbać o elegancki strój. 

Jej Wysokość Elżbieta II postawiła na zielony płaszcz, spod którego dostrzec można było barwną kreację. 

Dobrała do niego uroczy kapelusz w tym samym, wyrazistym odcieniu, klasyczne płaskie czarne buty, ciemną torebkę i stylową broszkę. 

Trzeba przyznać, że wyglądała pięknie, a butelkowa zieleń to zdecydowanie jej kolor! 

Czytaj również: 

Był gwiazdą Idola. Co się z nim stało? 

Sukienka cross neck robi furorę. Tak noszą ją gwiazdy!

Najlepsze dodatki do herbaty

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy