Reklama

Reklama

Królowa Elżbieta II spędziła noc w szpitalu! Co z jej zdrowiem?

Brytyjczycy już od wielu lat drżą o losy swojej królowej. Nic dziwnego, monarchini skończyła 95 lat i niedawno pochowała męża, księcia Filipa, co nie było bez wpływu na jej kondycję fizyczną i psychiczną. Teraz dowiadujemy się, że noc ze środy na czwartek królowa spędziła w szpitalu!

Jak poinformowały w piątek brytyjskie media, Królowa Elżbieta II trafiła do szpitala w nocy ze środy na czwartek. Rzecznik pałacu przyznał, że takie było zalecenie jej lekarzy, którzy widzieli potrzebę przeprowadzania wstępnych badań i chcieli, by królowa choć przez kilka dni odpoczęła pod ich okiem. 

Królowa Elżbieta trafiła do szpitala. Dzień wcześniej wzięła udział w przyjęciu

Jak donoszą brytyjskie media, królowa nie przejęła się zbytnio swoim pobytem w szpitalu, wróciła już do domu i dopisuje jej świetny humor. Zwracają jednak uwagę na to, że 95-letnia monarchini nie chce zwolnić tempa i tylko w tym miesiącu odbyła kilkanaście oficjalnych spotkań!

Reklama

Dzień przed tym jak królowa trafiła do szpitala, wzięła udział w w przyjęciu w Londynie, gdzie wraz ze swoim synem Karolem i wnukiem Williamem spotkała się z premierem Wielkiej Brytanii, Borisem Johnsonem i miliarderem Billem Gatesem. Po tym spotkaniu Elżbieta II miała udać się do Irlandii Północnej, ale lekarze zalecili jej odpoczynek w domu. 

Brytyjskie media zdradzają, że królowa niechętnie przyjęła te zalecenia, bo zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków i nie znosi, gdy zaplanowane wcześniej spotkania trzeba odwołać. Tym razem jednak musiała uznać wyższość lekarzy i przez kilka następnych dni skupi się na odpoczynku. 

***
Zobacz również:Która polska aktorka jest łudząco podobna do księżnej Diany?


Margaret ma żal. To, co jej zrobił, jest nieludzkie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II | monarchini | monarchia brytyjska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy