Krzysztof Cugowski Junior zagrał w międzynarodowym hicie! Czas na karierę w Polsce?

Krzysztof Cugowski Junior to najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego, piosenkarza i współzałożyciela Budka Suflera. 22-latek mimo młodego wieku może pochwalić się już międzynarodowym sukcesem. Chris studiuje aktorstwo na Uniwersytecie w Winchester. Niedługo zobaczymy go w nowej edycji show telewizji POLSAT „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Krzysztof Cugowski razem z synem Krzysztofem Cugowskim Juniorem
Krzysztof Cugowski razem z synem Krzysztofem Cugowskim JunioremWojtek OlszankaEast News

Krzysztof Cugowski Junior złamał rodzinną tradycję

Wojciecha i Piotra Cugowskich, którzy razem tworzą zespół Bracia, polska publiczność zna doskonale. Synowie Krzysztofa Cugowskiego z pierwszego małżeństwa od wielu lat razem występują na scenie.

Najmłodszy syn współzałożyciela Budki Suflera nie poszedł w ślady braci przyrodnich. Krzysztof Cugowski Junior jest owocem związku piosenkarza z drugą żoną Joanną. 22-latek chce zostać aktorem i studiuje na zagranicznej uczelni. Na swoim koncie ma już rolę w znanej produkcji Netflixa.

Krzysztof Cugowski Junior zagrał u boku Phoebe Dynevor

Chrisa Cugowskiego można było zobaczyć w serialu "Bridgertonowie".  Najmłodszy syn polskiego piosenkarza zagrał angielskiego arystokratę. Co prawda, nie była to główna rola, ale  już samo dostanie się do obsady tak dużego i międzynarodowego projektu, jest sukcesem. Chris wystąpił u boku takich gwiazd jak: Phoebe Dynevor, Rege-Jean Page czy też Julie Andrews.

Co istotne "Bridgertonowie" okazali się absolutnym hitem platformy. W ciągu zaledwie 28 dni od premiery zyskali aż 82 milionów widzów. Producenci potwierdzili już, że powstanie drugi sezon serialu. Czy w nim również zobaczymy polskiego aktora?

Krzysztof Cugowski Junior zrobi karierę również w Polsce?

Współzałożyciel Budki Suflera zaznaczył, że jego najmłodszy syn, podczas studiów, pracuje na swoje utrzymanie. W wywiadzie udzielonym "Faktowi" w 2019 roku zaznaczył, że to uczy go odpowiedzialności.

"Syn pracuje w bardzo eleganckim sklepie z garniturami, marynarkami, koszulami i dodatkami. Na całym świecie młodzi ludzie, którzy studiują, coś robią. Byłoby za pięknie, gdyby wszyscy mieli od razu wszystko. My się cieszymy z żoną, bo dzięki temu on ma szacunek dla pieniądza i wie, jak wygląda praca" - zaznaczył wokalista.

Chrisa Cugowskiego już niedługo będzie można zobaczyć również w polskiej telewizji. 23-latek wystąpi w najnowszej edycji show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uczestnicy programu muszą podczas występów wykazywać się zarówno aktorskimi,  jak i wokalnymi zdolnościami. To doskonała okazja, by Krzysztof Cugowski Junior zaprezentował szerszej publiczności swoje talenty.

Krzysztof Cugowski Jr. mimo młodego wieku ma już na koncie wiele sukcesów
Krzysztof Cugowski Jr. mimo młodego wieku ma już na koncie wiele sukcesówAKPA

Krzysztof Cugowski Junior ma wiele talentów

Na oficjalnym, Instagramowym koncie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pod zdjęciem uczestnika możemy przeczytać, że 22-latek jest wyjątkowo uzdolniony muzycznie.

"Kris ma dwie wielkie pasje: muzykę i aktorstwo. Muzyka jest nieodłączną częścią jego życia. Gra na pięciu instrumentach: gitarze, basie, pianinie, perkusji i ukulele. W czasie pandemii udało mu się samodzielnie nagrać sporą kolekcję demówek". Czy wszystkie zdolności uda się mu zaprezentować podczas występów? Przekonamy się już wkrótce.

Krzysztof Cugowski Junior wystąpi w najnowszej edycji show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Krzysztof Cugowski Junior wystąpi w najnowszej edycji show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"Pawel Wodzynski/East NewsEast News
Miss Polski 2021. Transmisja w telewizji POLSATmateriały prasowe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas