Reklama

Reklama

Książę William i księżna Kate długo to ukrywali. Co dzieje się w ich domu?

Książę William i księżna Kate wraz z trójką swoich dzieci uchodzą niemal za idealny przykład rodziny. Kochający się rodzice i trójka grzecznych dzieci to obrazek perfekcyjny. Okazuje się jednak, że codzienność Kate i Williama odbiega od ideału.

Książę William i księżna Kate mają problem z dziećmi?

Książę William i księżna Kate są wizytówką brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiele osób, w tym i królowa Elżbieta II, zdaje sobie sprawę z tego, że to na barkach Williama i Kate spoczywa dobre imię monarchii. 

Zawsze, gdy pojawiają się publicznie wzbudzają pozytywne emocje, są uśmiechnięci, nie szczędzą sobie czułych gestów i wzajemnych komplementów. Gdy towarzyszą im dzieci, poddani rozprawiają nad tym, jakie rodzeństwo jest grzeczne i dobrze wychowane. 

Jednak gdy znikają kamery, a rodzina jest w swoim prywatnym domu, sytuacja wygląda zgoła inaczej. Okazuje się, że nie brakuje chaosu i kłótni w rodzinnym domu Kate i Williama. 

Reklama

Ostatnio książę William był gościem w świątecznym odcinku podcastu Apple Fitness "Time to Walk", gdzie uchylił rąbka tajemnicy, jak wyglądają poranki w jego domu i jest to sytuacja daleka od ideału! 

"Większość poranków upływa w atmosferze ogromnej kłótni między Charlotte i George'em o to, jaka piosenka ma lecieć. George osiąga swoje, ale Charlotte nie daje za wygraną i potem przejmuje stery. Daje sobie z nim radę. Panuje istny zgiełk muzyczny" - zdradził szczerze książę William.

Media już niejednokrotnie pisały o tym, że księżniczka Charlotte ma dość mocny charakter i temperament, dodawano również, że odziedziczyła to po swojej prababci - królowej Elżbiecie II. 

Wygląda na to, że wiele w tym prawdy, a codzienność Cambridgów niewiele różni się od życia zwykłej rodziny. 

***
Zobacz więcej: 

Krzysztof Rutkowski pije szampana w samolocie. Co za luksus!

Viola Kołakowska napadnięta w sklepie za brak maseczki! "Krzyczał, że go zarażam"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje