Reklama

Reklama

Księżna Camilla chciała zdradzić tę tajemnicę?!

Księżna Camilla już niejednokrotnie pokazała swój mocny charakter w rodzinie królewskiej. Tym razem była bliska okazania niechęci księżniczce Eugenii, która wówczas oczekiwała dziecka. Jej zachowanie bardzo zraniło Eugenię.

O księżnej Camilli krążą różne plotki. Przez wiele lat po śmierci księżnej Diany musiała udowadniać poddanym, że jest osobą godną zaufania. 

Trudno było jej zdobyć ich sympatię przez wzgląd na historię romansu jej i księcia Karola, gdy był on jeszcze mężem Diany. 

W samej rodzinie królewskiej także nie było łatwo Camilli się odnaleźć, ale lata mijały, a ona czuła się tam coraz pewniej. 

Nie oznacza to jednak tego, że księżna jest lubiana przez członków brytyjskiej monarchii. Wciąż pojawiają się kłótnie i niesnaski. 

Zwłaszcza że Camilla znana jest ze swojego mocnego charakteru i kąśliwego języka. Nic więc dziwnego w tym, że pewne obawy mogła czuć księżniczka Eugenia. 

Córka księcia Andrzeja, 9 lutego 2021 roku urodziła zdrowego chłopca. Czas oczekiwania na maleństwo był dla niej niezwykle radosny, ale to właśnie zachowanie Camilli spędzało jej sen z powiek.  

Eugenia wraz z mężem nie ogłosili płci dziecka aż do momentu jego narodzin. Tylko najbliższa rodzina znała ten słodki sekret, w tym żona księcia Karola. 

Reklama

Okazuje się, że panie nie przepadają za sobą, przez wzgląd na kontakty Camilli z ojcem Eugenii, Andrzejem. Księżna ma dziś do niego żal, że nie okazał on wsparcia jej i Karolowi, gdy byli na początku swojego związku. 

"Camilla nie jest tak blisko Eugenii i nie poszła na jej ślub, co niektórzy postrzegali jako afront. Mówi się, że Camilla nie lubi księcia Andrzeja, ponieważ czuje, że nie wspierał jej i Karola po śmierci księżnej Diany" - wyjaśnia Phil Dampier, znawca rodziny królewskiej, w rozmowie z "New Idea". 

Nie należał on raczej do osób przychylnych tej miłości. Eugenia stając w obronie ojca, również nie może pochwalić się ciepłymi kontaktami z Camillą, której się naraziła.

Dlatego obawiała się, że to właśnie ona popsuje jej niespodziankę i szybciej wyjawi prasie, jakiej płci jest maluszek. 

Phil Dampier dodaje również, że to właśnie Camilla często daje ponieść się emocjom i nie zawsze mówi to, co powinna, więc obawy Eugenii były uzasadnione. 

Eugenia żyła w tym napięciu aż do rozwiązania, kiedy to okazało się, że na świat przyszedł zdrowy chłopiec. Camilli udało się dotrzymać tajemnicy, jednak to ile nerwów jej zachowanie kosztowało Eugenię, wie tylko sama księżniczka. INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy