Reklama

Reklama

Księżna Camilla chciała zdradzić tę tajemnicę?!

Księżna Camilla już niejednokrotnie pokazała swój mocny charakter w rodzinie królewskiej. Tym razem była bliska okazania niechęci księżniczce Eugenii, która wówczas oczekiwała dziecka. Jej zachowanie bardzo zraniło Eugenię.

O księżnej Camilli krążą różne plotki. Przez wiele lat po śmierci księżnej Diany musiała udowadniać poddanym, że jest osobą godną zaufania. 

Trudno było jej zdobyć ich sympatię przez wzgląd na historię romansu jej i księcia Karola, gdy był on jeszcze mężem Diany. 

W samej rodzinie królewskiej także nie było łatwo Camilli się odnaleźć, ale lata mijały, a ona czuła się tam coraz pewniej. 

Nie oznacza to jednak tego, że księżna jest lubiana przez członków brytyjskiej monarchii. Wciąż pojawiają się kłótnie i niesnaski. 

Zwłaszcza że Camilla znana jest ze swojego mocnego charakteru i kąśliwego języka. Nic więc dziwnego w tym, że pewne obawy mogła czuć księżniczka Eugenia. 

Córka księcia Andrzeja, 9 lutego 2021 roku urodziła zdrowego chłopca. Czas oczekiwania na maleństwo był dla niej niezwykle radosny, ale to właśnie zachowanie Camilli spędzało jej sen z powiek.  

Eugenia wraz z mężem nie ogłosili płci dziecka aż do momentu jego narodzin. Tylko najbliższa rodzina znała ten słodki sekret, w tym żona księcia Karola. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje