Reklama

Reklama

Księżna Kate była rozczarowana? Jednak zabrakło życzeń od Meghan Markle

Księżna Kate 9 stycznia obchodziła wyjątkowe, bo okrągłe, 40. urodziny. Tego dnia spływały do księżnej życzenia urodzinowego z całego świata. Jednak między nimi zabrakło tych od Meghan Markle i księcia Harry'ego...

Księżna Kate upokorzona przez Meghan Markle?

Księżna Kate mogła spodziewać się ogromu prezentów i życzeń właśnie 9 stycznia, gdy obchodziła urodziny. Bliższa i dalsza rodzina pamiętała o tym, by powiedzieć chociaż parę ciepłych słów Kate, a książę William wraz z dziećmi zadbał o to, by tego dnia jego żona czuła się wyjątkowo. 

 Jednak wiele osób zastanawiało się, czy tego dnia księżna Kate usłyszy także życzenia od Meghan Markle i księcia Harry'ego. Okazuje się, że nic takiego się nie wydarzyło. Nawet na oficjalnej stronie Meghan i Harry'ego nie pojawił się żaden wpis, w którym małżonkowie złożyliby życzenia urodzinowe księżnej. 

Reklama

To nieco zaskakuje, bo nawet w obliczu konfliktu, rodzina królewska starała się zachowywać pozory przynajmniej poprawnych kontaktów. 

Tym razem żadne życzenia dla Kate nie pojawiły się ze strony małżonków mieszkających w USA. A warto pamiętać o tym, że gdy przyszła na świat ich córka - Lilibet, księżna Kate i książę William złożyli oficjalne gratulację i wyrazili z tej okazji radość. 

Tym razem Meghan i Harry gestu nie odwzajemnili, co stanowi tylko potwierdzenie tego, że sytuacja konfliktowa w rodzinie królewskiej trwa w najlepsze. 

***
Zobacz również: 

Księżna Kate kończy 40 lat. Oto jej historia! 

Księżna Kate świętuje 40. urodziny. Ma powody do radości!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | Kate Middleton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje