Księżna Kate jest w wyjątkowo trudnej sytuacji. Królewski ekspert zabrał głos

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Konflikt między księżną Kate a Meghan Markle trwa od wielu miesięcy. Nawet w obliczu choroby księżnej nie widać szansy na pogodzenie się dwóch stron. Wszystko przez to, że zdaniem królewskiego eksperta, Meghan Markle wciąż ma ogromny żal do żony księcia Williama o jej zachowanie, gdy ta dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej.

Księżna Kate nie pogodzi się z Meghan Markle?
Księżna Kate nie pogodzi się z Meghan Markle?Chris JacksonGetty Images

Bez szans na pojednanie. Ekspert zabrał głos

Trudno zapomnieć o kłótniach Meghan Markle z księżną Kate, które na początku były plotkami, a potem okazały się smutną prawdą. Teraz w obliczu choroby księżnej Kate pojawiły się spekulacje na temat ewentualnej zgody między Kate a Meghan Markle i księciem Harrym.

Zdaniem królewskiego eksperta, Toma Quinna, postawa Meghan względem księżnej Kate, wynika z przeczucia Meghan, że Kate powinna była ją "wspierać", gdy ta dołączyła do rodziny.

Po tym, jak Meghan i Harry opuścili rodzinę królewską w 2020 r., udzielili kontrowersyjnych wywiadów w ramach serialu Netflix oraz spotkali się z Oprah Winfrey, stało się jasne, że relacje między księżną Walii a byłą a Meghan nie są najlepsze.

Tom Quinn w rozmowie z "The Mirror", stwierdził, że "Megan nie czuje się winna z powodu Kate, ponieważ uważa, że szwagierka powinna była być bardziej spierająca w obliczu wszelkich trudności".

Meghan Markle jest nieczuła na problemy szwagierki?

Jednak w świetle ogłoszenia w zeszłym miesiącu przez Kate, swojej diagnozy, można było usłyszeć spekulacje, że Meghan była wstrząśnięta tą wiadomością, ale "nie widzi już odwrotu" w ich relacjach.

Wówczas Tom Quinn kontynuował:

"Diagnoza u Kate była dla Meghan prawdziwym szokiem, ale nie widzi sposobu na naprawienie relacji tylko dlatego, że stała się ona tak toksyczny. Nie chce też, żeby ludzie mówili, że próbuje zmyślać rzeczy na temat Kate tylko dlatego, że jest chora. Meghan nadal uważa, że Kate się myliła i powinna przeprosić, zanim spróbują odbudować jakąkolwiek nić porozumienia".

Ponoć Meghan Markle miała współczuć szwagierce sytuacji i rozumie ją jak matka matkę, ale nie ugnie się i nie wyciągnie ręki pierwsza na zgodę.

Zobacz też: 

Make up no make up - dyskretny makijaż w paru krokachInteria DIY
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas