Reklama

Księżna Kate nie taka idealna! Książę William wyjawił jej sekret!

Księżna Kate uchodzi wprost za idealną księżną. Nawet gdy coś nie idzie po jej myśli, nigdy tego nie ujawnia, tylko robi wszystko, by wpadka nie wyszła na jaw. Jednak okazuje się, że Kate ma wiele wad, o których nie wie wiele osób.

Księżna Kate wyjawiła swoją wadę

 Księżna Kate niejednokrotnie jest podawana jako przykład tego, jak powinna zachowywać się księżna. Patrząc na nią i jej zachowania, można pomyśleć, że Kate nie ma żadnych wad. 

Zawsze sumiennie wypełnia swoje obowiązki, wysławia się niezwykle elegancko, rozsyła poddanym uśmiechu, angażuje się w działalność charytatywną i wygląda fenomenalnie, a do tego jest przykładną żoną i matką trójki pociech. 

Jednak nie jest możliwe to, żeby księżna nie miała wad! Okazuje się, że jedną z nich przy okazji ostatniej publicznej wizyty, wyjawiła ona sama, a jej mąż, książę William, ochoczo jej przytaknął. 

Wygląda na to, że Kate niezbyt dobrze czuje się... w kuchni! Podczas rozmowy z najlepszymi, angielskimi kucharzami księżna wyznała: 

Reklama

William zamiast zaprzeczyć, zażartował, potwierdzając słowa żony! 

"To jest powód, dla którego jestem taki szczupły" - dodał rozbawiony William.

Czy faktycznie z talentem kulinarnym Kate jest aż tak źle? Na co dzień rodzina królewska nie musi martwić się o przygotowywanie posiłków, bo dba o to sztab kucharzy, którzy pracują w pałacach. 

Faktycznie taka sytuacja może stwarzać brak możliwości rozwijania kuchennych umiejętności! 

***
Zobacz również: 

Wnuk Krawczyka w dramatycznej sytuacji. Potrzebna pomoc

Magda Mołek w jesiennej stylizacji. Jej kamizelka to hit sezonu!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę William | księżna Cambridge
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama