Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki świętuje urodziny i pokazuje zdjęcie z dzieckiem. „Nigdy tego nie zapomnę”

2 sierpnia Kuba Wojewódzki świętuje swoje 59. urodziny. Z tej okazji postanowił podzielić się z internautami zdjęciem z niemowlakiem. Podsycił w ten sposób emocje związane z ewentualnym ojcostwem, a fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami.

Kuba Wojewódzki został ojcem? "Moja dziewczyna - aktualnie w ciąży"

Na początku marca tego roku, przy okazji promocji nowego formatu "Mask Singer", Kuba Wojewódzki zdradził w "Dzień dobry TVN", że czekają go spore zmiany. Uchylając rąbka tajemnicy powiedział, że w wieku 60 lat zostanie ojcem.

Na pytanie czy naprawdę zostanie ojcem odpowiedział: "Nie w tym programie, w realu. Obiecałem jej, że powiem to w najbardziej plotkarskim programie". Teraz jeszcze mocniej podsycił emocje.

Zobacz również: Dorota Gardias straciła ważny kontrakt po szokującym filmiku?

Reklama

Kuba Wojewódzki świętuje urodziny i pokazuje zdjęcie z niemowlakiem. Gratulacjom nie ma końca

Kilka tygodni po pojawieniu się w "Dzień dobry TVN" Kuba Wojewódzki gościł w podcaście "WojewódzkiKędzierski" Michała Żebrowskiego. Wówczas po raz kolejny podjęto temat potomstwa. W tym czasie Michał Żebrowski oczekiwał bowiem narodzin swojego czwartego dziecka.

Tym samym dał niejako do zrozumienia, iż wkrótce powita na świecie córkę. Nigdy jednak nie potwierdził tych doniesień w oficjalny sposób.

Zobacz również: Aleksandra Żebrowska urodziła. Zdradziła płeć dziecka?

"Niewiele z tego pamiętam, ale nigdy tego nie zapomnę"

Świętując 59. urodziny postanowił zaskoczyć swoich fanów. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z małym dzieckiem.

Pod fotografią natychmiast zaroiło się od komentarzy. Internauci pospieszyli z gratulacjami, przyjmując, iż dziecko jest pierwszym potomkiem dziennikarza.

Inni komentowali natomiast: "Przecież to nie jest dziecko Kuby, tylko pokazanie, jak wyglądał 59 lat temu".

Zobacz również: Spotkanie par ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Fani: "Najfajniejsze pary razem"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy