Reklama

Reklama

Kylie Jenner cała w złocie! Siostra Kim Kardashian olśniewa

Kylie Jenner robi wielką karierę w świecie modelingu i mody. Przyrodnia siostra Kim Kardashian kusi wciąż nowymi zdjęciami w swoich mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się efektami niezwykłej sesji zdjęciowej.

Kylie Jenner zachwyca sylwetką

Kylie Jenner jest jedną z sióstr Kardashian, która po latach doczekała się kariery na miarę Kim, Koutney czy Khloe Kardashian. Niegdyś nieśmiała, dziś odważnie pozuje przed obiektywem aparatu i doskonale się w tym odnajduje. 

Kylie wyrosła na piękną kobietę, ale także nieco pomogła naturze. Mówi się o tym, że Kylie korzystała z pomocy chirurga plastycznego i nie stroni od medycyny estetycznej. 

To pomogło jej w rozwoju kariery modelki. Teraz gwiazda chwali się efektami swojej pracy i na jej profilu w mediach społecznościowych nie brakuje gorących zdjęć. 

Tym razem zachwyciła swoich fanów zdjęciami z sesji zdjęciowej, gdzie była ubrana w złote bikini. Widać, że Kylie Jenner sporo ćwiczy i dba o dietę. 

Efekty ciężkich ćwiczeń na siłowni widać gołym okiem! Fani nie szczędzą komplementów swojej ulubienicy i doceniają jej pracę nad ciałem, które jest narzędziem pracy Kylie. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Kylie Jenner rozpaliła fanów do czerwoności! Wszystko przez ten tył...

Kylie Jenner w skąpym bikini 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy