Reklama

Reklama

Kylie Jenner chce, aby Tyga był o nią zazdrosny

18-letnia gwiazda reality show i 26-letni raper zakończyli niedawno swój burzliwy związek.

18-letnia gwiazda reality show i 26-letni raper zakończyli niedawno swój burzliwy związek. Mówi się, że Kylie spotyka się teraz z PartyNextDoor (22 l.), ale robi to tylko po to, aby wzbudzić zainteresowanie Tygi.

W rozmowie z magazynem "PEOPLE" źródło podało: - Są tylko przyjaciółmi i nie ma między nimi niczego poważnego. Spotyka się z nim, żeby wzbudzić zazdrość Tygi.

Tyga był widziany, jak imprezował w Cannes z wieloma kobietami m.in. z modelką reklamującą bieliznę - Demi Rose Mawby. Mimo to Kylie stara się to ignorować.

Źródło dodało: - Wie, że te wszystkie dziewczyny jej nie dorównują. Jest pewna tego, co jest w stanie zaoferować, więc nie przejmuje się tym zbytnio. Powoli dochodzi do siebie, ponieważ nadal czuje się zraniona, ale nie pozwoli, aby ją to załamało.

Inna osoba z otoczenia celebrytki powiedziała: - Tyga był dużą częścią jej życia przez te lata i nie jest jej łatwo, gdy on imprezuje z modelkami, szczególnie po tym, jak wcześniej już wielokrotnie nadużył jej zaufania.

- Mimo to stara się żyć dalej i nie zwracać na to wszystko uwagi.

Twórca hitu "Rack City" przyznał niedawno, że nadal kocha Kylie.

Zapytany o to, czy różnica wieku przyczyniła się do rozpadu ich związku, powiedział:  - Teraz po prostu oboje skupiamy się na własnym życiu. Czasem po prostu się nie udaje. Ale nadal ją kocham.

Zapytany o to, czy między nimi zawsze będzie miłość, Tyga odpowiedział: - Na pewno.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje