Kylie Jenner szokuje wpisem. Chodzi o Kim Kardashian?

Kylie Jenner i Kim Kardashian niedawno pokłóciły się na Instagramie po tym, jak Kylie nie „oznaczyła” ubrań Kim w swoim najnowszym poście. Przyrodnie siostry obecnie nie mają najlepszych kontaktów, a najnowszy wpis Kylie wzbudził wielkie poruszenie. Wielu twierdzi, że wulgarne słowa, które zamieściła w opisie są skierowane właśnie do Kim Kardashian.

Kylie Jenner odpowiedziała siostrze w mediach społecznościowych
Kylie Jenner odpowiedziała siostrze w mediach społecznościowych kyliejenner / instagram / BEEM/Beem/East NewsEast News

Kim Kardashian i Kylie Jenner budują swoje imperium. Nie zawsze jednak potrafią się porozumieć

Kim Kardashian to niezaprzeczalnie gwiazda rodziny Kardashian, która zapewniła popularność nie tylko sobie, ale też przetarła szlaki swoim siostrom, także tym przyrodnim - Kendall i Kylie.

Kylie Jenner zapomniała oznaczyć na jednym ze zdjęć marki Kim, przez co rozgorzała między nimi kłótnia. Okazuje się, że Kylie zabolało zachowanie przyrodniej siostry, która nie szczędziła jej przykrych słów z powodu tej pomyłki.

Tym razem to ona opublikowała zdjęcie i zdaniem wielu, skierowała niemiłe słowa do samej Kim Kardashian. 

Wulgarne słowa Kylie Jenner połączone z gorącym zdjęciem

Kylie Jenner w swoich mediach opublikowała własne zdjęcie, do którego pozuje w czarnym staniku i podpisała je: "Nie bądź tak za****ście niemiła".

Kłótnia między siostrami oczywiście wzbudziła sensację w mediach, ale uwagę przyciągają także zdjęcia Kylie opublikowane przy tej okazji.

Pikantne fotki rozgrzały fanów Kylie, która uwidoczniła swój biust w czarnym biustonoszu. Do tego gwiazda może pochwalić się nieskazitelną cerą, minimalistycznym makijażem i pięknymi, kruczoczarnymi włosami.

Met Gala 2022: Kim Kardashian pokazała się na czerwonym dywanie w sukni Marylin Monroe AFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas