Reklama

Reklama

Lais Ribeiro tak dostała się do świata mody!

Lais Ribeiro to brazylijska piękność, która znalazła się na wielu wybiegach mody u najsławniejszych projektantów. Patrząc na nią, trudno się temu dziwić, bo Brazylijka dosłownie powala urodą i figurą!

Lais Ribeiro przyszła na świat i wychowała się w Brazylii. Nic nie zapowiadało tego, że stanie się modelką, tak rozchwytywaną w świecie mody. 

Reklama

Studiowała pielęgniarstwo, a modeling miał być tylko dodatkową pracą, by podreperować domowy budżet. 

Ta praca jednak na tyle jej się spodobała, że postanowiła pojechać do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu profesjonalnej agencji modelek. 

Zrobiła to nie znając prawie w ogóle języka angielskiego. Historia rodem z amerykańskiego filmu jest jednak prawdziwa i Lais zachwyciła swoją urodą największych projektantów mody. 

W tym samym roku, w którym przybyła do USA, pojawiła się na wybiegach gigantów modowych, jak Chanel, Vuitton, czy Dolce&Gabbana. Największą popularność przyniosła jej jednak praca dla Victoria's Secret. 

Od tamtej pory nieustannie pracuje i może przebierać w najciekawszych ofertach. Jej fani chętnie obserwują ją w mediach społecznościowych, gdzie na swoim profilu zgromadziła już ponad 2 miliony internautów. 

Nic w tym dziwnego, bo uroda Lais jest wprost hipnotyzująca, a sylwetka może stanowić inspirację dla wielu osób. 

***
Zobacz również: 


Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>     

Dowiedz się więcej na temat: Lais Ribeiro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje