Reklama

Reklama

Lara Gessler i Aleksandra Domańska: Nie boimy się nowych wyznań

Poznały się w reality show, a przez kulinarne wyzwanie - w którym aktorka Aleksandra Domańska pod okiem Lary Gessler szkoliła kulinarne umiejętności - jeszcze bardziej się polubiły. - Nie boimy się nowych wyznań - mówią.

Paulina Persa, PAP Life: Właśnie wzięłyście udział w akcji promocyjnej nowego programu "Gordon Ramsay: 24 godziny w piekle" BBC Lifestyle, która polegała na tym, że Ola na jeden dzień pod okiem Lary wcieliła się w rolę profesjonalnego kucharza w jednej z warszawskich restauracji. Laro, czy Ola dała radę?

Reklama

Lara Gessler: Tak, bo przede wszystkim chciała się uczyć. Była dokładna, przykładna, nie narzekała, a przy tym się cieszyła, więc obie czerpałyśmy z tego radość.

Olu, co było dla ciebie najtrudniejsze?

Aleksandra Domańska: Na pewno było to nowe doświadczenie, czym byłam bardzo podekscytowana. Raz, że Lara, a dwa, że wspólne gotowanie - zwłaszcza, że przydałoby mi się parę nowych umiejętności w kuchni... Także miałyśmy fantastyczny, choć męczący dzień, bo spędziłyśmy go na nogach od świtu. Nie wiedziałam, że praca na kuchni to taka ciężka praca fizyczna. Także jeszcze większy szacunek.

L.G.: To, o czym się można przekonać przy tego typu pracy, to fakt, że wiele rzeczy wymaga wytrwałości i jest bardzo żmudnych - czasami są to dziesiątki minut spędzone na robieniu tej samej czynności, co jest chyba najtrudniejsze w tej pracy.

A.D.: Rzeczywiście, wczesna pora nie była problemem, bo aktorzy też wstają wcześnie rano. Najcięższe było to stanie przez cały dzień i dwie czynności - ubić śmietanę ręcznie, a później mieszać gotujący się w mleku ryż przez jakąś godzinę...

Za to później, jaka przyjemność z tego, co się razem ugotowało!

A.D.: Tak - tym bardziej, że Lara mi tak nakazała, za co byłam jej bardzo wdzięczna (śmiech). Nieskromnie przyznam, że wszystko było przepyszne.


Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | Aleksandra Domańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje