Reklama

Reklama

Lara Gessler zdradziła skąd ma ubranka dla córki. Fanki zachwycone!

Lara Gessler niedawno została mamą i nie ukrywa, że straciła głowę dla małej Neny. Córka najsłynniejszej polskiej restauratorki, Magdy Gessler, stara się spędzać z córeczką każdą wolną chwilę i dzieli się na Instagramie kulisami macierzyństwa. Teraz znów zaskoczyła obserwatorów!

Lara Gessler została mamą w październiku 2020 roku, w tym samym miesiącu wyszła również za mąż za Piotra Szeląga. Od tego czasu córka najsłynniejszej polskiej restauratorki stara się godzić życie prywatne z zawodowym i chętnie dzieli się nim w mediach społecznościowych. 

Córka Lary Gessler bez wątpienia może liczyć na zabawki, ubranka i dziecięce gadżety z najwyższej półki. Z drugiej strony restauratorka znana jest z zamiłowania do ekologii i zrównoważonej konsumpcji. Jej najnowsze wyznanie nie powinno wiec zaskoczyć jej wiernych fanów, a mimo to spotkało się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem. 

Lara Gessler kupuje córce ubrania z drugiej ręki

Reklama

Lara Gessler wspominała wielokrotnie, że często sięga po ubrania vintage i to również dzięki nim udało się jej wypracować własny, oryginalny styl. Teraz okazało się, że miłość do ubrań z drugiej ręki stara się zaszczepić również w swojej małej córeczce. 

Lara Gessler daje często swoim fanom możliwość zadawania jej osobistych pytań i dzieli się później nimi na instastories. Jedna z obserwujących spytała restauratorkę czy zdarza się jej kupować córce ubrania vintage. 

- W ostatnich miesiącach większość naszych rzeczy jest z drugiej ręki - odpowiedziała Lara, dołączając zdjęcie małej Neny ubranej w uroczy, dziecięcy sweterek. 

Ta odpowiedź spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem. W czasach, gdy większość z nas konsumuje bez umiaru, a w sieciówkach znaleźć można masę wręcz "jednorazowych" ubrań, promowanie zasad zrównoważonej konsumpcji ma ogromne znaczenie! Zgadzacie się z takim podejściem? 

***
Zobacz również:


Joanna Moro pozuje na plaży w wyciętym stroju. Ale forma!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje