Lara Stone naraziła się fankom Biebera

Lara Stone i Justin Bieber wzięli udział w kampanii reklamowej marki Calvin Klein. Niestety ich wspólne zdjęcia nie wszystkim się spodobały

Zdenerwowane nastolatki potrafią narobić kłopotu. Podobnie jak zakochane nastolatki. Jednak zakochane i zdenerwowane nastolatki to już prawdziwa mieszanka wybuchowa. O tym jak niebezpieczne może być to połączenie, przekonała się ostatnio Lara Stone.

Reklama

Poszło o wspólne zdjęcia Lary Stone i Justina Biebera, wykonane w ramach kampanii reklamowej marki Calvin Klein. Na fotografiach  modelka przytula półnagiego piosenkarza. Ta poufałość nie spodobała się fankom Biebera, które zaczęły słać Stone... wiadomości z pogróżkami.

"Cześć dziwko! Nienawidzę cię! Dotknij go jeszcze raz, a cię zabiję. Nie żartuję", "Odsuń się od niego, albo cię zabiję", "Zamorduję tę dziewczynę" - to tylko niektóre z wielu komentarzy, które można znaleźć w internecie m.in. na Instagramie i Twitterze.

Stone nie wydaje się być zaniepokojona tym pogróżkami. Zapewne cieszy się swoim mężem, Davidem Walliamsem i nie w głowie jej ani Bieber ani jego fanki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje