Larsa Pippen pracuje nad idealną sylwetką. Spotyka się z bolesną krytyką.

Była żona legendarnego koszykarza Chicago Bulls Scottiego Pippena Larsa Pippen ma głowę do interesów. Zarabia na swoich zdjęciach w sieci, udziela się w social mediach, a także promuje zdrowy styl życia i ćwiczenia. Ma nawet dedykowane ku temu konto na Instagramie.

Larsa Pippen chwali się swoją wysportowaną sylwetką w mediach społecznościowych i nie zawsze zbiera same komplementy z tego tytułu
Larsa Pippen chwali się swoją wysportowaną sylwetką w mediach społecznościowych i nie zawsze zbiera same komplementy z tego tytułuMEGAGetty Images

"Get Fit with Larsa" - taki slogan promuje fitnesowe konto, które prowadzi Larsa Pippen.

Modelka i celebrytka zamieszcza na nim swoje zdjęcia i filmy, na których chwali się sylwetką, pokazuje ćwiczenia i sceny z życia prywatnego.

Celebrytka spotyka się z pozytywnym odzewem swoich fanów, ale trzeba przyznać, że na jej profilu udziela się też duża liczba osób, które ją boleśnie krytykują.

"Po co publikujesz takie filmy? Twoja forma jest fatalna!" - uważa jeden z obserwujących.

Pod innym zdjęciem, gdzie Larsa Pippen prosi swoich fanów, by podzielili się z nią swoimi odczuciami, inna osoba komentuje:

"Moje odczucie jest takie, że powinnaś dawać lepszy przykład swoim dzieciom".

Wśród krytycznych reakcji częstym tematem jest też to, że osoba, która korzysta z pomocy chirurgii plastycznej, nie powinna prowadzić strony o tematyce fitness.

Iwona Węgrowska o swojej nowej płycieNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas