Lea Michele pozuje w zaawansowanej ciąży

33-letnia gwiazda oczekuje swojego pierwszego dziecka. Niedawno podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym eksponuje, spory już, ciążowy brzuszek.

Lea Michelle wkrótce zostanie mamą
Lea Michelle wkrótce zostanie mamąGary Gershoff/Getty ImagesGetty Images

Lea Michele to aktorka znana głównie z serialu "Glee", w którym wcielała się w rolę Rachel Berry. Za tę kreację otrzymała nominację do Złotego Globu oraz nagrodę Teen Choice Award. Wielokrotnie figurowała też w rozmaitych zestawieniach, będąc uznawaną za jedną z najlepiej ubranych, najbardziej stylowych i najseksowniejszych gwiazd Hollywood.

Choć ostatnio kariera Lei Michele nieco zwolniła, w jej życiu prywatnym sporo się dzieje. Aktorka oczekuje bowiem swojego pierwszego dziecka. Ciążę długo ukrywała przed fanami. Na początku roku zniknęła z salonów, a publikowane na Instagramie zdjęcia dobierała tak, by nie było na nich widać, powiększającego się brzuszka. Ostatecznie, radosną nowinę potwierdziła pod koniec kwietnia, gdy była już w zaawansowanej ciąży.

Od tego czasu chętnie dzieli się z fanami zdjęciami, na których widać, jak mija jej ten wyjątkowy czas. Ostatnio opublikowała fotografię, na które, pozując w zwiewnej sukience, wygląda wyjątkowo uroczo.

Ojcem dziecka jest mąż Lei, Zandy Reich. Dla tej dwójki perspektywa zostania rodzicami musi być wyjątkowo radosna: jakiś czas temu aktorka wyznała, że cierpi na zespół policystycznych jajników, co w wielu przypadkach utrudnia zajście w ciążę.


#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas