Reklama

Reklama

Lenka Kliment pokazała ciążowe zdjęcie w bikini. Fani nie mogą uwierzyć!

Lenka Kliment, tancerka i żona Jana Klimenta jest w piątym miesiącu ciąży, a mimo to nie zwalnia tempa i jeszcze w lipcu chwaliła się fotkami z obozu tanecznego. W końcu jednak postanowiła odpocząć i złapać oddech i wybrała się na urlop do Chorwacji. Właśnie podzieliła się z fanami zdjęciem w bikini i aż trudno uwierzyć, że niedługo będzie mamą!

Lenka Kliment to pochodząca z Czech tancerka i żona Jana Klimenta, również tancerza, doskonale znanego widzom z programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Lenka i Jan pobrali się w 2016 roku, a w czerwcu tego roku podzielili się radosną nowiną i przyznali, że już niedługo będą rodzicami. 

Lenka przyzwyczajona jest do aktywnego życia tancerki i jej Instagram zawsze pełen był zdjęć z sali treningowej, siłowni czy spacerów z ukochanymi psami. Fanów nie zdziwiły więc fotki z obozów tanecznych, które prowadziła jeszcze w lipcu, zarówno w Polsce jak i w Czechach. 

napisała. 

Choć tancerka jest w świetnej formie i widać, że czuje się doskonale, to postanowiła jednak odpocząć i wybrała się wraz z mężem do Chorwacji. 

Zobacz również: Dorota Szelągowska coraz chudsza! Fani piszą: "Nie poznałabym"

Reklama

Lenka Kliment pozuje w bikini w piątym miesiącu ciąży. Piękna!

Lenka i Jan Klimentowie odpoczywają w Chorwacji i dzielą się z fanami fotkami i instastories z urlopu. Tancerkę wzięło na wspomnienia i przypomniała zeszłoroczną fotkę z wakacji na Korfu, którą zestawiła z najnowszym zdjęciem z Chorwacji. 

Taka sama poza, to samo bikini i ta sama piękna kobieta, tym razem jednak w piątym miesiącu ciąży. Wysportowana tancerka jest jednak w doskonałej formie i trzeba przyznać, że tylko wprawne oko fana dojrzy różnicę!

- "To ja tak wyglądam bez ciąży", "Ale strój nadal idealnie pasuje, pięknie", "Jejku ja w piątym miesiącu miałam już bardzo widoczny brzusio", "To jest piękna zmiana", "Piękna mamunia", "Jejciu ja mam taki bez ciąży, nieee to jest ciąża ale spożywcza", "Cudnie" - piszą fani, zachwycając się formą młodej mamy!

Faktycznie robi wrażenie, prawda?

Zobacz również:

Antek Królikowski wytacza ciężkie działa. Tego Opozda się nie spodziewała!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lenka Klimentova | Jan Kliment

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy