Reklama

Reklama

Leonardo DiCaprio: Memy i nominacje

Leonardo DiCaprio został nominowany do Oscara. Znowu. I znowu internet zaroił się od memów i zabawnych komentarzy na temat aktora, który od lat jest o włos od zdobycia najważniejszej nagrody filmowej.

Ma 41 lat, na koncie role w ponad 30 filmach, dwa Złote Globy i kilka innych nagród filmowych. Wciąż jednak nie zdobył tej statuetki, która w świecie filmu uznawana jest za najbardziej prestiżową - Oscara.  

W tym roku Leonardo DiCaprio dostał swoją piątą szanse na zdobycie Oscara. Do nagrody w kategorii "najlepszy aktor pierwszoplanowy" został nominowany za rolę w filmie "Zjawa". I chociaż powodów do radości nie powinno brakować, internetowy złośliwcy już wróżą, że statuetka, pewnie znowu przejdzie gwiazdorowi koło nosa.

Reklama

Jak będzie, zobaczymy za kilka tygodni, podczas gali rozdania Oscarów.  Czas oczekiwania na werdykt internauci umilają sobie tworząc mniej lub bardziej zabawne memy i gify, odnoszące się do oscarowych nadziei Leonarda.

Na amatorskich fotomontażach internauci doklejają statuetki do zdjęć aktora, piszą listy gończe, dzięki którym DiCaprio ma w końcu odnaleźć swoją nagrodę, żartują, że gwiazdor ma już w domu przygotowaną półkę na statuetkę oraz,  że w wypadku gdy jednak jej nie otrzyma, nazwie swojego syna "Oscar".

Cóż, pozostaje nam trzymać kciuki. Według recenzentów, kreacja która DiCaprio stworzył w "Zjawie" naprawdę zasługuje na wyróżnienie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje