Reklama

Reklama

Liberty Poole pokazała gorące zdjęcia! Co za ciało!

Liberty Poole to gwiazda, która zyskała popularność dzięki brytyjskiej edycji programu "Love Island". Teraz piękna modelka wystąpi w kolejnym show - "Gwiazdy tańczą na lodzie". Aby zachęcić swoich widzów do oglądania jej w nowej roli, celebrytka opublikowała w mediach naprawdę gorące zdjęcie.

Liberty Pool nową gwiazdą w show "Gwiazdy tańczą na lodzie"

Liberty Poole to 22-latka z Brimingham, która zyskała sławę, gdy wystąpiła w programie "Love Island". Zanim stała się sławna, pracowała popularnej sieci restauracji w Wielkiej Brytanii i studiowała marketing na Uniwersytecie w rodzimym mieście. 

Kiedy widzowie oszaleli na jej punkcie, porzuciła pracę w restauracji i stała się osobowością telewizyjną oraz modelką, którą teraz w mediach społecznościowych obserwuje 1,5 miliona internautów. 

Nic więc dziwnego, że gwiazdka właśnie dostała propozycję udziału w nowej edycji show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Liberty bardzo stresuje się występami na lodowisku, ale trenuje już w pocie czoła!

Aby zachęcić fanów do oglądania programu, Poole opublikowała naprawdę gorące zdjęcie. Modelka pozuje na nim w czerwonej bieliźnie, pokazując smukłe ciało. Zawdzięcza je właśnie treningom do nowego show, którymi regularnie chwali się na swoim profilu. 

Do tego staranny makijaż i długie włosy zrobiły wrażenie na internautach. 

Reklama

Zobacz również: 

Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję! A nikt w to nie wierzył. "III wojna światowa"

Znana modelka zoperowała całe ciało! Wydała tysiące

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Liberty Poole

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy