Reklama

Reklama

Lizzo śmiało eksponuje ciało. „Inspirujesz dziewczyno”

Lizzo to obecnie jedna z najpopularniejszych piosenkarek i celebrytek w Stanach Zjednoczonych. Jest również twarzą ruchu „body positive”. Chętnie eksponuje swoje pełne kształty. Tym razem postanowiła zapozować w różowym stroju kąpielowym. Zdjęcia podzieliły fanów piosenkarki na dwie grupy. Pierwsza gratuluje Lizzo dystansu i odwagi. Druga uważa sesję za niesmaczną. Która z nich ma racje?

Lizzo to obecnie jedna z najjaśniejszych gwiazd Ameryki. Piosenkarka jest znana nie tylko z imponujących umiejętności wokalnych, ale także z pełnej sylwetki i obfitych kształtów. Lizzo jest dumna ze swojego ciała, co często podkreśla. W jednym z wywiadów przyznała, że "lubi być gruba" i akceptuje siebie w pełni. Gwiazda swoją postawą chce zmotywować kobiety na całym świecie,  by nie przejmowały się opinią innych i pokochały siebie takimi,  jakie są.

"Któregoś dnia, mój typ sylwetki będzie standardem". Lizzo kocha swoje kształty

"Staję się pewniejsza siebie i wykorzystuję swoją moc, aby stworzyć swój własny standard piękna. I któregoś dnia, to właśnie mój typ sylwetki będzie standardem" - przyznała.

Reklama

Rzeczywiście, Lizzo nie wstydzi się swojej sylwetki. Chętnie prezentuje ciało, wybierając skąpe stroje sceniczne. Kiedy tylko może, paraduje w kusym bikini. Piosenkarka aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jej instagramowe konto śledzi ponad 12 milionów użytkowników z całego świata. Gwiazda pop regularnie publikuje tam odważne fotki. Podczas sesji zdjęciowych przybiera kontrowersyjne, czasami wyzywające pozy. To nie wszystkim się podoba.

Lizzo zapozowała w skąpym bikini. Co na to fani?

Wczoraj Lizzo podzieliła się z fanami efektami sesji zdjęciowej wykonanej "gdzieś pośrodku oceanu". Piosenkarka zapozowała w kusym bikini. Post celebrytki wzbudził duże zainteresowanie internautów.

Pod najnowszym postem amerykańskiej gwiazdy w okamgnieniu pojawiły się komentarze. "Wow! Chciałabym mieć do siebie taki dystans" - napisała jedna z fanek. "Wyglądasz przepięknie i inspirujesz dziewczyno" - zgodziła się inna użytkowniczka Instagarma.

Niestety,  nie wszystkim roznegliżowane fotki Lizzo przypadły do gustu. Niektórzy obserwatorzy piosenkarki stwierdzili, że pokazuje zbyt dużo ciała. "Powinnaś skupić się na śpiewaniu" - możemy przeczytać w jednym z komentarzy. 

***
Zobacz również:

Chloe Sims spodziewa się zaręczyn! Co za wyznanie!

Chantel Jeffries zachwyca w prostej, białej kreacji! Ale kształty!

Gwiazda "Rancza" przeszła metamorfozę. Fani piszą: "Jak dziewczynka"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lizzo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy