Reklama

​Macaulay Culkin odsłoni swoją gwiazdę. Towarzyszyć mu będzie filmowa mama

Rolą w filmie “Kevin sam w domu” i jego kontynuacji Macaulay Culkin zapewnił sobie miejsce w historii kina. I choć w dorosłym życiu nie zrobił wielkiej kariery, to zostanie doceniony za to, czego dokonał jako dziecięcy aktor. 1 grudnia odsłoni gwiazdę ze swoim nazwiskiem na słynnej Hollywood Walk of Fame.

- Macaulay Culkin od dziesięcioleci jest filarem popkultury. Ma rozległy dorobek artystyczny, a jego film "Kevin sam w domu" do dziś pozostaje jednym z najbardziej lubianych świątecznych tytułów na całym świecie - podkreśliła w uzasadnieniu decyzji przyznaniu Culkinowi zaszczytnego wyróżnienia producentka Hollywood Walk of Fame, Ana Martinez.

Macaulay Culkin odsłoni w Hollywood swoją gwiazdę. Wszystko za sprawą "Kevina"

Podczas zaplanowanej na 1 grudnia uroczystości aktorowi będzie towarzyszyć towarzyszyć Catherine O'Hara, która wcieliła się w postać mamy Kevina. Aktorka wygłosi mowę na cześć Culkina, zapewne opowie też kilka anegdot o ich pracy na planie filmów “Kevin sam w domu” i “Kevin sam w Nowym Jorku”.

Reklama

Macaulay Culkin był uznawany za jednego z najzdolniejszych dziecięcych aktorów w historii, wróżono mu też wielką karierę w dorosłym życiu. Gwiazdor wpadł jednak w szpony nałogów - był uzależniony od alkoholu i narkotyków. Po występach w takich filmach, jak “Jerozolimski syndrom”, “Wszyscy święci!” i “Sex ze śniadaniem” zniknął na kilka lat. Gdy wrócił, pojawiał się już tylko w mało znaczących produkcjach. 

Zobacz również:  Gwiazdy TVP uciekają do konkurencji. Wszystko przez problemy z sylwestrem TVP 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Kevin sam w domu | Macaulay Culkin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy