Reklama

Maffashion pochwaliła się choinką. Iglak jest ogromny!

Maffashion to jedna z najpopularniejszych polskich influencerek w Polsce. W tym roku celebrytka zrezygnowała z choinki w domu. Zrobiła to ze względu na swojego rocznego syna, który przechodzi teraz okres wspinania się po wszystkim - wolała dmuchać na zimne. Zamiast tego zaaranżowała ogromną choinkę przed swoim podwarszawskim domem. Co więcej, wpadła na pomysł, by zawiesić na niej prezenty dla bliskich.

Maffashion w ubiegłym roku ze względu na pandemię postanowiła wesprzeć drobną przedsiębiorczość i zamówiła choinkę wraz z przystrojeniem w wyspecjalizowanej firmie. Ten eksperyment nie przebiegł zbyt pomyślnie, gdyż drzewko zostało ustawione krzywo, a ozdoby były niestarannie narzucone na gałązki.

Gigantyczne drzewko Maffashion robi wrażenie!

Teraz blogerka postanowiła sama zadbać o ubranie iglaka. "W tym roku trochę zadośćuczynienie za zeszły rok i pierwszą wersję choinki - teraz nie ma popeliny. Boże, ja nigdy nie miałam takiej choinki, jest przepiękna, jest ogromna" - zachwycała się drzewkiem w relacji na InstaStories. A właściwie drzewem, bo choinka faktycznie jest pokaźnych rozmiarów. Nie zmieściła się w domu, dlatego Maffashion postawiła ją na zewnątrz. 

Reklama

Maffashion zdradziła, że ustawiła drzewko na zewnątrz także dlatego, by jej syn był bezpieczny. "Nie możemy mieć w domu drzewka, bo Bastek ma manię wspinania się na wszystko i jakby tylko zobaczył lampki, to by oszalał i ta choinka pewnie wylądowałaby na nim" - wyjaśniła Julia Kuczyńska.

Maffashion rozdaje prezenty w nietypowy sposób! Co na to jej bliscy?

Iglak Maffashion prezentuje się niezwykle okazale. Przystrojony jest czerwonymi i złotymi bombkami oraz sznurem migoczących światełek. Na drzewku znajdują się również prezenty. Julia wpadła na pomysł zabawy polegającej na tym, że jej bliscy będą musieli odnaleźć na drzewku podarunek przeznaczony dla siebie. 

Czy tym rozwiązaniem warto się zainspirować? 

Przeczytaj więcej o gwiazdach: 

Joanna Koroniewska-Dowbor z rodziną za granicą. Tam spędzą Boże Narodzenie!

Alicja Tysiąc nie żyje. Tak walczyła o prawo do aborcji

Edyta Górniak opowiedziała o zdradzie partnera. "Wynikiem było poczęcie"

Zobacz również: 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | choinka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy