Reklama

Edyta Górniak opowiedziała o zdradzie partnera. „Wynikiem było poczęcie”

Edyta Górniak postanowiła opowiedzieć o przykrym doświadczeniu, które spowodowało, że stała się nieufna wobec mężczyzn. Piosenkarka w rozmowie z Super Expressem wyznała, że jej związek zakończył się, ponieważ partner dopuścił się zdrady, której wynikiem była ciąża. Zaznaczyła również, że chociaż „jej serce jest już ok”, długo nie mogła uporać się z traumą.

Edyta Górniak ma bardzo dobry kontakt z fanami. Jakiś czas temu opublikowała na Instagramie wpis, w którym wyznała, że była w ośmiomiesięcznej relacji, która zakończyła się z powodu zdrady partnera. Górniak nie podała wówczas szczegółów. Zaznaczyła jednak, że doświadczenie to było dla niej szczególnie bolesne.

Edyta Górniak zdradziła kulisy rozstania z partnerem

Wokalistka w rozmowie z Super Expressem postanowiła ujawnić kulisty rozstania i rozliczyć się z przeszłością. Mówiąc o zdradzie, przyznała, że jest to "jedno z najgorszych doświadczeń, jakie człowiek może przeżyć".

Górniak długo nie mogła uporać się z bólem i smutkiem. Bardzo przeżyła niewierność ukochanego. Sytuacja była szczególnie trudna, ponieważ kochanka jej partnera zaszła w ciążę.

Miłosny zawód Edyty Górniak wiele ją kosztował

Reklama

Piosenkarka zaznacza, że nie ma uniwersalnego sposobu na to, by pozbierać się po rozstaniu. Chociaż z czasem zaczynamy nabierać dystansu,  trudno jest pogodzić się z utratą ukochanej osoby. Zdaniem Górniak, aby znów patrzeć w przyszłość z optymizmem trzeba przeżyć "uwolnienie". rodzaju 

Piosenkarce udało się zamknąć bolesny rozdział, jednak demony przeszłości nadal wpływają na jej relacje i to, jak postrzega świat. Rozstanie sprawiło, że stała się nieufna i znacznie bardziej wymagająca wobec mężczyzn. "Mam czasem takie dni, że jestem totalnie obolała" - przyznaje Górniak. 


Przeczytaj także:

Joanna Koroniewska-Dowbor z rodziną za granicą. Tam spędzą Boże Narodzenie!

Alicja Tysiąc nie żyje. Tak walczyła o prawo do aborcji

Sklepy otwarte w Boże Narodzenie 2021. Gdzie zrobimy zakupy 25 grudnia?

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy