Reklama

Reklama

Maffashion pokazała ciało bez retuszu po porodzie!

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska we wrześniu 2020 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, którego ojcem jest Sebastian Fabijański. Influecerka po 9. miesiącach od porodu pokazała swoim fanom zdjęcie, do którego pozuje w bikini.

Maffashion w bikini po porodzie

 Julia Kuczyńska, lepiej znana fanom jako Maffashion, długo ukrywała fakt, że zostanie mamą. Jednak kiedy na świecie pojawił się Bastek, pochwaliła się tym faktem i od tego momentu dzieli się z fanami różnymi aspektami macierzyństwa. 

Gwiazda poruszyła także temat ciała po ciąży. Przed tym, jak dowiedziała się, że będzie mamą, Maffashion mogła pochwalić się idealną sylwetką

Julia Kuczyńska zachwycała wysportowaną figurą, ale gdy urodził się Bastek, ten temat zszedł na drugi plan. 

Dopiero prawie rok od porodu, gwiazda pokazała swoje ciało w bikini i zaznaczyła, że nie użyła żadnego programu graficznego do obróbki tego zdjęcia. 

Chciała pokazać, jak naprawdę wygląda jej ciało od kiedy została mamą. 

Fani nie mogli nachwalić się blogerki za to, że nie poddała zdjęć obróbce graficznej i nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. 

Ostatnio w Polsce panuje zainteresowanie trendem body positive, czyli ciałopozytywności. Dyskusja rozgorzała na dobre po wpisie Agnieszki Kaczorowskiej na temat "mody na brzydotę". 

Maffashion odniosła się do słów Agnieszki Kaczorowskiej?

Reklama

Wpis poruszył internautów i głos w dyskusji na temat tego, jak ciało ludzkie wygląda w rzeczywistości, zabrały influencerki oraz gwiazdy. Jak widać, Julia Kuczyńska również nie ma zamiaru milczeć na ten temat. 

Temat jest niezwykle ważny i kobiety nie chcą już udawać, że wyglądają tak samo w rzeczywistości, jak na zdjęciach z filtrami upiększającymi i po obróbce graficznej. 

Maffashion wciąż zachwyca wyglądem i figurą, a ciąża i poród tego nie zmieniły. Drobne niedoskonałości na brzuchu wręcz dodają jej uroku i są czymś zupełnie normalnym. 

***
Zobacz również: 

Julia Kuczyńska wie, jak przyciągnąć uwagę

Maffashion broni Fabijańskiego. "Nie umie kłamać"

Maffashion dyskutuje z fanką o byłym narzeczonym 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy