Magda Gessler wybrała się na grzyby

Królowa polskiej gastronomii postanowiła wybrać się na pierwsze w tym roku grzybobranie. Swoimi obfitymi zbiorami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na zdjęciach, rozpostarta na leśnej ściółce Magda Gessler, pozuje w towarzystwie dorodnych borowików.

Magda Gessler wygląda inaczej bez telewizyjnego makijażu
Magda Gessler wygląda inaczej bez telewizyjnego makijażuArtur Zawadzki/REPORTERReporter

Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, dając im wielokrotnie powód do uśmiechu. Obserwatorzy i fani uwielbiają to, że restauratorka nie dba o idealny wizerunek w mediach społecznościowych i cenią jej spontaniczne posty.

Ostatnio królowa polskiej gastronomii postanowiła chwilę odetchnąć na łonie natury i wybrała się na grzyby, czym oczywiście pochwaliła się w mediach społecznościowych.  

Podczas grzybobrania Pani Magda, znalazła dorodne borowiki, z którymi postanowiła zapozować przed okiem kamery. Efektami tej spontanicznej i artystycznej sesji zdjęciowej pochwaliła się na Instagramie.

Na zdjęciach gwiazda, odzianą w bluzkę Gucci, pręży się na leśnej polanie. Restauratorka leży na mchu obok grzybów i zalotnie uśmiecha się do aparatu.

"Gdzie to takie grzybki rosną pani Magdo?", "Gdzie pani była na takich pięknych grzybach" - dopytywali fani. 

Niestety restauratorka, jak na prawdziwego grzybiarza przystało, nie zamierzała zdradzać swojej "miejscówki".

"Torturujcie mnie, a nie powiem"- odpowiadała Pani Magda. 

Fani zainteresowani byli również kolorową stylizacją gwiazdy.

"Zawsze pięknie pani wygląda, nawet na grzybach w lesie", "Stylowa jak zawsze", "Jaka ładna grzybiarka"- zachwycali się w komentarzach.

Trzeba przyznać, że w tej wyjątkowej stylizacji i delikatnym makijażu pani Magda wygląda zupełnie inaczej niż w telewizyjnych programach. 

Podoba wam się taka bardziej naturalna wersja Magdy Gessler?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas