Reklama

Reklama

Agnieszka Dygant bawi się na plaży w Juracie z Beatą Ścibakówną!

Beata Ścibakówna i Jan Englert jak co roku wypoczywają nad morzem. Kochają wracać do Juraty, ale okazuje się, że nie tylko oni. Aktorka właśnie spotkała koleżankę z branży na plaży - Agnieszkę Dygant. Panie pochwaliły się wspólnym zdjęciem, a w komentarzach rozpętała się burza!

Beata Ścibakówna i Agnieszka Dygant w Juracie

 Beata Ścibakówna i Jan Englert mają swoją coroczną tradycję. Zawsze starają się w okresie letnim spędzić chociaż kilka chwil nad Bałtykiem. Do tej pory zawsze towarzyszyła im córka Helena, ale teraz para cieszy się latem tylko we dwójkę. 

Okazuje się jednak, że towarzystwa dotrzymuje im w tym roku, nie córka, a... koleżanka z filmowego planu - Agnieszka Dygant! 

Beata Ścibakówna opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, do którego roześmiana pozuje razem z piękną Agnieszką Dygant. 

53-letnia Ścibakówna i pięć lat młodsza od niej Dygant zachwyciły sylwetkami na polskiej plaży. Trudno było od nich oderwać wzrok, zwłaszcza że panie były tuż po treningu i prezentowały nienaganną formę. 

Reklama

Niejedna młodsza od nich koleżanka z branży może pozazdrościć im wyglądu. Teraz fani już wiedzą, że zarówno Beata, jak i Agnieszka nie tracą czasu na leżenie na leżaku, a aktywnie spędzają wolny czas. 

Nic więc dziwnego w tym, że w komentarzach pod zdjęciami rozpętała się istna burza. Fani nie szczędzili komplementów pięknym paniom i nie mogli nadziwić się, że są w tak doskonałej kondycji. 

***
Zobacz również: 

Jan Englert i Beata Ścibakówna relaksują się na plaży w Juracie 

Grażyna Szapołowska i Jan Englert nadal są skłóceni! "Udaje, że mnie nie zna"

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant | Beata Ścibakówna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy