Reklama

Reklama

Magda Wójcik po raz pierwszy w eleganckiej stylizacji!

Finalistka pierwszej edycji znanego reality show pojawiła się na wydarzeniu „Róże Gali 2019”. Przeszła się po czerwonym dywanie wraz ze swoim partnerem Olehem Riaszeńczewem.

Magda Wójcik to finalistka pierwszej po reaktywacji edycji Big Brothera. Kobieta ma 31 lat i pochodzi z Kielc. W wieku 19 lat postanowiła wyjechać do Szkocji, gdzie zaczęła studiować biotechnologię żywności, choć od dziecka marzyła o karierze w świecie mody. Dlatego podjęła decyzję o przeprowadzce do Londynu i rozpoczęciu pracy w jednym ze znanych butików. Magda przyznaje, że chciała dzięki tej posadzie nauczyć się prowadzić sklep, tak aby w przyszłości założyć własny.

Magda Wójcik już przed Big Brotherem była związana ze światem show-biznesu. Od lat przyjaźni się z popularną blogerką modową Maffashion.

Reklama

Kobieta pojawiła się ostatnio na tegorocznych "Różach Gali" w towarzystwie Oleha Riaszeńczewa. Mimo kilku kryzysów ich związek ma się bardzo dobrze, a miłość widocznie wciąż rozkwita. Wzrok wszystkich gości skupił się jednak na stylizacji Magdy. Znana z uwielbienia do krzykliwych kolorów, brokatu i odważnego stylu celebrytka, na tę okazję założyła czerwoną suknię w kwiaty zaprojektowaną przez Boco Clothing. Gwiazda reality show po raz pierwszy zaprezentowała się w tak eleganckiej kreacji. Musimy przyznać, że wyglądała naprawdę zjawiskowo!

Czy wam również podoba się stylizacja Magdy Wójcik?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magda Wójcik | Oleh Riaszeńczew | Big Brother | Róże Gali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy