Reklama

Reklama

Magdalena Lamparska ubrała choinkę. Czuć atmosferę świąt?

Wraz z początkiem grudnia rozpoczął się intensywny okres przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Nie inaczej jest u Magdaleny Lamparskiej, która opublikowała iście świąteczny filmik w swoich mediach społecznościowych.

Do świąt pozostało już całkiem niewiele czasu. Niektórzy już odpalili świąteczne playlisty, inni dekorują swoje mieszkania światełkami, a jeszcze inni już wzięli się za ubieranie choinki. Choć niektórym może wydawać się to dość wcześnie, to Magdalena Lamparska zdecydowanie już poczuła magię świąt.

Magdalena Lamparska już ubrała choinkę

Aktorka na swoim Instagramie opublikowała uroczy filmik, na którym już przystraja świąteczne drzewko. Choinkę ubiera na nim wraz ze swoim 4-letnim synkiem Tymoteuszem oraz mężem. Świątecznej atmosfery w opublikowanym video dodała piosenka "It's beginning to look a lot like Christmas" w wykonaniu Michaela Bublé. Podpisała go: "Razem najlepiej".

Z tego, co zauważyliśmy, gwiazda postawiła na żywe drzewko w doniczce, które przetrwa w domu dłużej. Zwłaszcza, że do świąt jeszcze 20 dni. Choć obserwatorzy byli zachwyceni tym, co wstawiła aktorka, to nie mogło zabraknąć kogoś, kto przyczepi się właśnie do faktu, że do świąt zostało jeszcze trochę czasu.

Reklama

- napisał kąśliwie jeden z internautów.

A wy zaczęliście już przygotowania do świąt? Kiedy ubieracie swoje choinki?

Przeczytaj więcej o gwiazdach:  

Oliwia Bieniuk z ojcem w sesji zdjęciowej. Internauci zniesmaczeni!

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przechodzą kryzys w związku?

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Lamparska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje