Reklama

Reklama

Maja Bohosiewicz z refleksjami na temat małżeństwa. Szokująca rada?

Maja Bohosiewicz, która w mediach społecznościowych regularnie dzieli się kulisami ze swojego życia prywatnego, postanowiła uchylić rąbka tajemnicy ze swojej relacji z mężem. Zrobiła to w żartobliwy sposób, dzieląc się oryginalną radą ze swoimi obserwującymi.

Maja Bohosiewicz może pochwalić się imponującą liczbą obserwatorów na Instagramie, która w tej chwili wynosi ponad 500 tysięcy. Dla swoich fanów organizuje regularne sesje Q&A, podczas których można zadawać jej pytania. Ostatnio zapytano ją o jej małżeństwo. Odpowiedziała, nie owijając w bawełnę.

Maja Bohosiewicz z radami na temat małżeńśtwa

"Jak znaleźć takiego męża, jakiego ty masz? Pomocy, ja już tracę nadzieję" - zapytała Maję Bohosiewicz jedna z obserwatorek. Gwiazda odpowiedziała w dość bezpośredni sposób.

Dodała żartobliwą radę dla swoich obserwatorek: "Ja zawsze mówię: weź szóstkę i zrób z niej dziewiątkę. Dziesiątki są albo zajęte przez Irinę Shayk, albo bardzo zepsute".

Reklama

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski pobrali się w 2018 roku, a dziś wychowują dwie córeczki. Aktorka podkreśla, że dzięki mężowi stała się lepszą wersją siebie. "Żeby nie było złudzeń - to przy nim stałam się lepszą wersją siebie. Oboje bardzo zmieniliśmy nastawienie do rodziny, obowiązków, względem relacji. Łyżkę dziegciu oczywiście w beczce miodu znaleźliśmy, ale zrobiliśmy wszystko, żeby to naprawić" - dodała na koniec.

***

Nazywał ją "miłością swojego życia". Kim jest druga żona Nowickiego?

Książę William złamie regułę milczenia! Sytuacja staje się napięta!

“Sussexowie, kłamstwa i kasety wideo". Król i media boją się Harry’ego i Meghan?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy