Reklama

Reklama

Maja Sablewska nie rozmawiała z Kubą Wojewódzkim przez 7 lat. Nie tylko na nim się zawiodła

Ruszył nowy sezon podcastu Katarzyny Zdanowicz. Gościnią pierwszego odcinka była Maja Sablewska, która opowiedziała o życiu w show-biznesie, publicznym przeżywaniu zdrad i rozstań, akceptacji, którą osiągnęła dzięki terapii, ale również o swoich zawodach związanych z kilkoma gwiazdami. O kim wypowiedziała się prezenterka?

Dzisiaj wystartował nowy sezon podcastu "Zdanowicz między wersami". Do tej pory gośćmi dziennikarki byli m.in. Aleksandra Domańska, Remigiusz Mróz czy Joanna Koroniewska. W kolejnej odsłonie Katarzyna Zdanowicz również zapowiada ciekawych rozmówców i interesujące tematy.

Maja Sablewska o gwiazdach

Pierwszą gościnią w nowym sezonie podcastu była Maja Sablewska. Prezenterka telewizyjna opowiadała m.in. o tym, jak zaczęła odnosić sukcesy jako menedżerka gwiazd. Wyznała, że zawiodła się wtedy na ludziach, którzy chcieli zastopować jej rozwój. 

Sablewska podkreśliła, że był to pierwszy moment, w którym pomyślała, iż być może praca menedżerki muzycznej nie jest dla niej. Następnie przeszła terapię, która pozwoliła jej zaakceptować siebie. Wyznaje:

Reklama

Sablewska opowiedziała również, jak została wyrzucona z programu X Factor, gdzie była jurorką, ponieważ nie chciał jej tam Kuba Wojewódzki. Prezenterka przyznała jednak, że po 7 latach pogodziła się z mężczyzną i obecnie mają ze sobą dobry kontakt. Opowiedziała, że akceptację dla siebie i osób ze swojego otoczenia dała jej terapia. Po tamtych wydarzeniach Sablewska postanowiła zająć się modą.

***

Zobacz również:

Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska | Katarzyna Zdanowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy