Reklama

Reklama

Majdan pochwalił się zdjęciem USG synka

U Majdanów czas domowej izolacji łączy się z bardzo przyjemnym okresem: Małgorzata i Radosław spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Przyszły tata na Instagramie pochwalił się niedawno zdjęciem USG.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od dłuższego czasu starali się o dziecko. Gdy wreszcie się udało, nie kryli radości. Głównie Małgorzata dzieliła się w mediach społecznościowych swoimi emocjami, a także chętnie prezentowała coraz większy ciążowy brzuszek.

Teraz jednak pierwsze skrzypce w opowieści o wielkim oczekiwaniu, zagrał Radosław Majdan. Przyszły tata na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym prezentuje niewielki wydruk z USG. "Czy może być szczęśliwsza chwila od tej, kiedy dowiadujesz się, że będziesz tatą"? - napisał.

Reklama

O tym, jakie emocje towarzyszą oczekiwaniu na narodziny syna, Majdanowie opowiedzieli niedawno w rozmowie z "Vivą". "Jak już widzi się na USG dziecko, to człowiek zaczyna wierzyć, że nie może się wydarzyć nic złego. Dopiero wtedy zaczęliśmy sobie pozwalać na wybuchy radości. (...). Miałam też kilka takich dni, podczas których nałogowo siedziałam w internecie i zamawiałam dla niego różne rzeczy, co mi sprawiało ogromną przyjemność",  - opowiadała Małgorzata.

Dziecko Majdanów powinno przyjść na świat na przełomie maja i czerwca.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje