Reklama

Reklama

Małgorzata Godlewska przekazała swoją odznakę na WOŚP

Małgorzata Godlewska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek w Polsce. Jakiś czas temu została odznaczona za swoją pracę pielęgniarki w czasie pandemii przez ministra zdrowia. Teraz kobieta swoją odznakę postanowiła przekazać na WOŚP.

Małgorzata Godlewska. Kim jest?

Podczas gdy większość z nas kojarzy Małgorzatę Godlewską z kiczowatymi występami, np. śpiewaniem hymnu Polski czy kolęd w bieliźnie, nie wszyscy wiedzą, że jest ona także pielęgniarką. Ukończyła pielęgniarstwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 

Starsza z sióstr Godlewskich ma 30 lat i pochodzi z Malborka. Początkowo zasłynęła nagraniami różnych utworów na YouTubie, które wykonywała wraz z siostrą Moniką, zwaną Esmeraldą. Później jednak panie się pokłóciły i od jakiegoś czasu Małgorzata występuje sama.

Małgorzata Godlewska. Odznaka od ministra

W listopadzie Godlewska pochwaliła się na Instagramie, że została wyróżniona przez ministra zdrowia odznaką honorową "Za zasługi dla ochrony zdrowia" za walkę z pandemią. Pogratulowała nagrodzonym i wyraziła nadzieję, że wszyscy medycy walczący z koronawirusem zostaną wyróżnieni.

Celebrytka zadedykowała odznakę swoim pacjentom i ich rodzinom, którzy nie doczekali szczepionki. Przy okazji zachęciła wszystkich do szczepienia się. "Nie bądźcie głupi. Jeżeli jeszcze się nie zaszczepiliście, to zróbcie to natychmiast" - napisała Małgorzata Godlewska.

Reklama

Małgorzata Godlewska. Wsparcie WOŚP

Teraz Godlewska poinformowała, że swoje odznaczenie przekazuje na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Licytacja odznaki pielęgniarki osiągnęła już ponad 1200 złotych. Kobieta napisała w poście: "Minister Niedzielski będzie ze mną grał dla WOŚP  do końca świata i o jeden dzień dłużej!".

Czytaj więcej:

Małgorzata Godlewska uciekła przed gwałcicielem! Publikuje zdjęcia!

Esmeralda Godlewska w klinice psychiatrycznej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy