Reklama

Reklama

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z "19+" wzięli śub!

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał wzięli długo wyczekiwany ślub. "Teraz mąż i żona"- napisała aktorka w mediach społecznościowych, dzieląc się romantycznym zdjęciem obrączek. Data i miejsce uroczystości do końca były owiane tajemnicą. Wiemy, jak wyglądał ślub gwiazd serialu "19+".

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał  poznali się na planie serialu TVN "19+" w 2016 roku. Nie była to jednak miłość od pierwszego wejrzenia. Początkowo twierdzili, że łączy ich tylko przyjaźń, ale z czasem pojawiło się między nimi coś więcej. 

Od nieco bardziej prywatnej strony widzowie mogli ich poznać w ostatniej edycji programu Ameryka Express. Związek Gosi i Ernesta wielokrotnie poddawany był próbom, jednak, jak twierdzą zakochani, show tylko utwierdziło ich w przekonaniu, że są dla siebie stworzeni. 

Reklama

Do zaręczyn doszło w marcu 2019 roku w Londynie. 

Para do samego końca trzymała w tajemnicy datę ślubu i nie ujawniała miejsca uroczystości. Fani dowiedzieli się o wszystkim dopiero po fakcie. 

W piątkowy wieczór Gosia zdziwiła swoich fanów, dodając na Instagram zdjęcie ślubnych obrączek, które opisała "Nasz piękny dzień. Teraz Mąż i Żona".

Pod postem pojawiła się fala gratulacji od fanów i znajomych, do których oczywiście się dołączamy.

"Wow ale super news! Gratuluje." - napisała zwyciężczyni ostatniej edycji programu "Big Brother" -  Magda Wójcik.

"Życzę wam cudownych chwil i najpiękniejszej podróży razem przez kolejne lata! Kochamy was słodziaki nasze! STO LAT MŁODEJ PARZE",  Gratulacje dla was dużo miłości i szczęścia i miłości"- komentowali fani.

Z relacji zamieszczanych  na InstaStories wynika, że Gosia i Ernest zdecydowali się złożyć przysięgę w uroczej altance i w obecności urzędnika.

Panna młoda wybrała piękną, koronkową, białą suknię z długim trenem, a pan młody postawił na klasyczny garnitur w piaskowym kolorze.

Trzeba przyznać, że wyglądają na naprawdę szczęśliwych!

Trzymacie za nich kciuki?


Dowiedz się więcej na temat: 19+ | Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje