Małgorzata Kożuchowska bez makijażu! Posypią się komplementy?

Małgorzata Kożuchowska znana jest z tego, że zawsze wygląda perfekcyjnie. Uwielbiana przez widzów aktorka lubi eksperymentować z modą, fryzurą i makijażem, ale od czasu do czasu stawia na naturalny wygląd. Teraz pokazała się fanom bez cienia make-upu!

Małgorzata Kożuchowska lubi eksperymentować z makijażem, ale coraz częściej stawia na naturalny wygląd
Małgorzata Kożuchowska lubi eksperymentować z makijażem, ale coraz częściej stawia na naturalny wygląd Jarosław AntoniakMWMedia

Małgorzata Kożuchowska, aktorka znana z takich filmów i seriali jak "Killer", "Zróbmy sobie wnuka", "Rodzinka.pl" czy "Druga szansa" znana jest z tego, że dość mocno chroni swoje życie prywatne. Wiadomo, że jest szczęśliwą żoną Bartłomieja Wróblewskiego i mamą ośmioletniego Jana Franciszka. Najwierniejsi fani aktorki, śledzący ją na Instagramie, mogą jednak liczyć czasem na migawki z jej życia, zarówno zawodowego jak i aktorskiego.

Małgorzata Kożuchowska dba o swój wizerunek, zawsze świetnie wygląda, a jaj fryzury, stylizacje i makijaże są głośno komentowane zarówno przez fanów jak i projektantów mody czy stylistów. Od czasu do czasu, aktorka dzieli się jednak z wielbicielami bardziej prywatną odsłoną. Teraz wrzuciła na Instagrama fotkę, na której prezentuje się bez cienia makijażu! 

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu!

Małgorzata Kożuchowska wrzuciła na instastories zdjęcie w bogato zdobionej, niebieskiej koszuli. Aktorka wygląda na nim wyjątkowo promiennie, mimo że nie ma na sobie ani krzty makijażu!

Małgorzata Kożuchowska coraz częściej stawia na naturalność
Małgorzata Kożuchowska coraz częściej stawia na naturalność Instagram

To nie pierwszy raz, gdy aktorka pokazała się w takiej odsłonie, udowadniając, że nie potrzebuje mocnego make-upu i stawia na naturalność. Na większy luz gwiazda pozwala sobie np. na wakacjach, gdy cieszy się słońcem i czasem z najbliższymi.

My też lubimy ją w takiej wersji!

Zobacz również:

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 41: Riya SokółINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas