Reklama

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w kreacji retro na wyścigach konnych. Co za klasa

Małgorzata Kożuchowska niejednokrotnie zachwyciła fanów swoimi kreacjami. Jej kobiece i szykowne stylizacje robią wrażenie, a aktorka dzięki pięknej figurze prezentuje się w nich zjawiskowo. Tym razem Kożuchowska pokazała się w zmysłowej kreacji w stylu retro. Fani oniemieli.

Małgorzata Kożuchowska kariera i styl

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek polskiego show biznesu. Znana jest z produkcji takich jak "Killer", "Zróbmy sobie wnuka", "Rodzinka.pl" czy "Druga szansa". Aktorka niejednokrotnie wystąpiła też na deskach teatru.

Gwiazda w ostatnim czasie zasłynęła ze swojego wyczucia stylu. Coraz częściej możemy podziwiać ją w nieprzeciętnych kreacjach. Jej styl jest bardzo kobiecy i elegancki. Aktorka często łączy klasykę z nowoczesnymi krojami lub dodatkami. Jedno jest pewne, Kożuchowska lubi eksperymentować z modą, a jej młodzieńczy wygląd i szczupła sylwetka sprawiają, że wszelkie kreacje wyglądają na niej zjawiskowo. 

Reklama

Zobacz również: Prześwity i odważne wycięcie. Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w Gdyni

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie 

To właśnie tam, na instagramowym koncie, aktorka raczy obserwatorów zdjęciami swoich nieziemskich kreacji. Jej profil obserwuje już ponad 1,1 mln osób.

Małgorzata Kożuchowska na swoim koncie często publikuje zdjęcia z uroczystych wydarzeń, gali, czy też premier filmowych. Mimo że aktorka mocno chroni swoją prywatność, niekiedy na jej koncie możemy zobaczyć urywki z jej prywatnego życia np. zdjęcia z wakacji. 

Zobacz również: Małgorzata Kożuchowska pozuje w bikini i "wygrzewa stare kości". Takie kadry to u niej rzadkość

Małgorzata Kożuchowska oglądała wyścigi konne w zmysłowej kreacji retro

Aktorka nie przestaje zadziwiać swoim wyczuciem stylu. W najnowszym instagramowym poście pokazała zdjęcia z wyścigów konnych, na które przyszła w roli spektatorki. 

Na tę okazję Małgorzata Kożuchowska założyła elegancką, długą suknię w stylu retro. Aktorka postawiła na mocny kolor, który doskonale podkreślił jej karnację, a także krótkie blond włosy. Fason jej kreacji doskonale podkreślił figurę gwiazdy, ukazując jej największe atuty. Stylizację dopełniła beżowymi szpilkami. 

Nietypowym, lecz idealnie pasującym do charakteru imprezy elementem stroju aktorki był pomarańczowy fascynator, który miała wpięty we włosy.

Zobacz również: Małgorzata Kożuchowska w naturalnej odsłonie. Pokazała się bez grama makijażu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy