Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej relacje z bratem

Misha Kostrzewski z show-biznesem jest związany od wielu lat, ale, pomimo tego, że jest znanym tancerzem baletowym, często przedstawiany bywa jako brat Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jakie rodzeństwo ma relacje?

Małgorzata Rozenek-Majdan w życiu stawia nie tylko na karierę, ale przede wszystkim na rodzinę. Jeśli tylko gdzieś się wybiera, najczęściej zabiera ze sobą męża, dzieci i psy. Aktualnie cała rodzina podróżuje kamperem po Szwecji. Jednak relacje rodzinne prezenterki ze wszystkim członkami jej rodziny wcale nie są tak kolorowe. 

Jak donosi Plotek, jakiś czas temu "Perfekcyjna pani domu" w rozmowie z Faktem miała przyznać, że jedna z jej babć nie była w stosunku do niej zbyt wylewna. Na szczęście z większością rodziny, w tym z bratem, Małgorzata Rozenek-Majdan ma bardzo dobre relacje. 

Reklama

48-letni Misha Kostrzewski jest znanym choreografem i tancerzem, który niedawno został jurorem w reaktywowanym przez Telewizję Polską programie "You Can Dance - nowa generacja"

Pomimo tego, że brat Małgorzaty Rozenek-Majdan w przeszłości występował na światowych scenach, w tym w Les Ballets de Monte Carlo, a także w operze w Lyonie, to jego siostra jest tą najbardziej popularną osobą z rodzeństwa. 

Czy przez to często się kłócą? 

Niedawno w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post Misha Kostrzewski wyznał, jakie on i Małgorzata Rozenek-Majdan mają relacje. 

Misha Kostrzewski o relacjach z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Misha Kostrzewski przez lata mógł liczyć na wsparcie siostry, z którą od czasu do czasu pojawiał się na branżowych imprezach, w tym m.in. na premierze produkcji "Mój Biegun". 

Małgorzata Rozenek-Majdan była z nim w trudnym momencie życia, kiedy ten się rozwodził. Starała się dodawać mu otuchy.

Tancerz spytany o to, czy sądzi, że po programie "You Can Dance - nowa generacja" przestanie być podpisywany w przekazach medialnych jako "brat Małgorzaty Rozenek-Majdan" wyznał, że nie jest tego pewny, ale zupełnie mu to nie przeszkadza. 

Czytaj również: 

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synkiem! 

Plotki w TVP nie milkną! 

Zobacz także: 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje