Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest jedyna. Tym gwiazdom też zarzucano retusz!

Zarzuty dotyczące retuszowania zdjęć nie są w show-biznesie rzadkością. Celebryci od czasu do czasu ingerują w fotografie, a to spotyka się z krytyką internautów, którzy coraz bardziej cenią naturalność.

Małgorzata Rozenek-Majdan retuszuje zdjęcia?

Jakiś czas temu Małgorzatę Rozenek-Majdan spotkała krytyka ze strony internautów. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak wypoczywa podczas wakacji. Uwagę obserwatorów przykuła dłoń celebrytki, która względem całego ciała wydała im się nieproporcjonalna. 

Fani zarzucili Małgorzacie Rozenek-Majdan, że "dziecięca dłoń" jest wynikiem nieudolnego retuszu. Uwagę na dysproporcję zwróciła również amerykańska influencerka Residualdata, która zajmuje się analizą zdjęć gwiazd. "Czy zauważyliście, że ta kobieta ma dziecięce ręce? Jej dłonie nie wyglądają tak w rzeczywistości, ale kiedy trzyma się za brzuch, wydają się bardzo małe" - zauważyła.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła odpowiedzieć na pytania dotyczące retuszu jej zdjęć. W rozmowie z dziennikarzem "Dzień dobry TVN" zaznaczyła, że zarzuty, które słyszy często, zazwyczaj są nieprawdziwe. Gwiazda żartobliwie skwitowała komentarz Residualdaty. Zaznaczyła, że cieszy się, że jej sława dodarła aż za ocean.

Gwiazda zdradziła również, w jaki sposób przerabia zdjęcia. "Najczęściej filtrami albo na suwakach zmieniam kolorystykę. Mam marzenie, że jak będę miała więcej czasu, to stworzę w domu profesjonalne studio fotograficzne" - wyznała.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest jedyną gwiazdą, której nieustannie zarzuca się retuszowanie zdjęć. Takich celebrytek jest znacznie więcej. Panowie, także posądzani są o korzystanie z "komputerowego skalpela", by poprawić figurę - powiększyć ramiona czy wydłużyć sylwetkę. 

Maffashion przyznała się do "ingerencji"

Jakiś czas temu Maffashion opublikowała zdjęcie, na którym eksponuje opalone ciało. Influencerka pozuje na tle czarnej szafki. To właśnie jej kształt wzbudził podejrzenia internautów. Obserwatorzy zauważyli, że mebel "faluje" i zarzucili Julii Kuczyńskiej, że retuszowała zdjęcie. 

"Czy jako influencerka nie powinnaś zdawać sobie sprawy z faktu, jak taki pozornie głupi zabieg wpływa na kobiety, które Cię obserwują? Właśnie przez takie zabiegi mamy body shaming. Smutne to ogromnie" - napisała oburzona internautka.

Maffashion postanowiła przyznać się do ingerencji w zdjęcie.  Zaznaczyła jednak,  że powodem  zmian dokonanych komputerowo nie była chęć wysmuklenia figury, a jedynie usunięcie przedmiotu, który znajdował się w tle.

Dawid Woliński przerobił zdjęcie z Rinke Rooynesem?

Rok temu Dawid Woliński pochwalił się zdjęciami ze ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Projektant wraz z młodą parą pozował na tle basenu otoczonego kolumnami. Z pozoru niewinna fotografia,  wzbudziła jednak duże kontrowersje. Internauci zarzucili Wolińskiemu, że zdjęcie zostało przerobione komputerowo, czego dowodem miało być "falujące" tło i wygięte kolumny.

Chociaż podobne ingerencje zdarzały się już gwiazdom,  zachowanie Dawida Wolińskiego wzbudziło szczególne zdziwienie. Projektant nie poprawił bowiem swojej sylwetki. Dokonując zmian, chciał wysmuklić pana młodego i męża Joanny Przetakiewicz, Rinke Rooyensa.

Doda i nienaturalnie nierówna linia horyzontu

Doda chętnie eksponuje ciało, pozując w stroju kąpielowym. Wokalista dba o kondycję fizyczną. Ćwiczy i pilnuje diety. Może pochwalić się szczupłą i wysportowaną sylwetką. Niedawno Dorota Rabczewska opublikowała na Instagramie zdjęcie z wakacji. Gwiazda pozuje, opierając się o konar drzewa. W tle rozpościera się błękitna woda.

Internauci w komentarzach zauważyli, że linia horyzontu na zdjęciu wygląd bardzo nienaturalnie i zarzucili Dodzie kiepski retusz.

"Co się stało z horyzontem? Nagle zmienił linię?" - zauważyła  jedna z fanek. "Ewidentnie coś poszło nie tak z przeróbką fotki" - zauważyła inna. 

Doda postanowiła wyjaśnić, co stało się z linią horyzontu i dlaczego jest nienaturalnie wykrzywiona. Nie zaprzeczyła zarzutom. Obróciła sytuację w żart. 

Natalia Siwiec bez ręki

Natalia Siwiej to kolejna gwiazda,  która często pozuje w stroju kąpielowym. Influencerka również może pochwalić się zgrabnym ciałem. Natalia Siwiec dużo podróżuje, a na Instagramie starannie relacjonuje przebieg zagranicznych wycieczek.

Celebrytka jakiś czas temu  odpoczywała wraz z rodziną w meksykańskiej miejscowości Tulum. Influencerka zasypywała fanów rajskimi widokami z podróży. Czujni internauci zwrócili uwagę, że na jednej fotografii gwieździe brakuje kończyny. 

Obserwatorzy zarzucili Siwiec, że zapomniała o ręce, gdy retuszowała zdjęcie. W komentarzach zawrzało. "Natalia, gdzie jest twoja lewa ręka?" - zauważyła fanka, "Wyszła, jak dziewczyna z jedną ręką"- stwierdziła kolejna.

Klaudia Halejcio i "namalowany brzuch"

"Wakacje to czas, który bezwzględnie trzeba poświęcić na odpoczynek - czyli regenerację! Dla mnie wypoczynek musi być połączeniem totalnego lenistwa na plaży i aktywnego spędzania czasu! Czyli na sportowo!" - napisała Klaudia Halejcio w jednym ze wpisów kilka lat temu. Aktorka opublikowała na Instagramie fotografię, na której w stroju kąpielowym eksponuje zgrabne ciało. W tle widać deski surfingowe.


Fani aktorki zwrócili uwagę na jej brzuch. Idealnie zarysowane mięśnie wzbudziły podejrzenia internautów, którzy uznali, że gwiazda "narysowała" je sobie. 

"Ale sobie brzuch namalowałaś" - zarzuciła jedna z obserwatorek. Halejcio postanowiła odpowiedzieć internautce. Aktorka słynie z poczucia humoru więc żartobliwie skomentowała zarzut.

***

Przeczytaj również: 

Co oznaczają cyfry na termostacie kaloryfera? Wyjaśniamy!

Matka pigułki antykoncepcyjnej. Kim była Margaret Sanger?

Syn Krawczyka ostro odpowiada macosze! Ma dla niej nową propozycję

Zobacz również: 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje