Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nagranie z siłowni. "Cudowna sylwetka"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych nagranie z siłowni, które spotkało się ze sporym odzewem. Internauci nie potrafili przejść obojętnie wobec jej umięśnionej sylwetki. W komentarzach nie zabrakło słów zachwytu. "Podziwiam" – czytamy na Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się nagraniem z siłowni i pokazała, jak wykonuje poszczególne ćwiczenia
Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się nagraniem z siłowni i pokazała, jak wykonuje poszczególne ćwiczeniaMateusz Jagielski/East NewsEast News

Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie

Małgorzata Rozenek-Majdan swego czasu musiała się zmierzyć z uszczypliwymi komentarzami na temat techniki wykonywanych ćwiczeń. Szybko jednak zareagowała i w kolejnym poście podkreśliła, że początki ze sportem nigdy nie są łatwe i mimo niedociągnięć nie warto się poddawać.

Celebrytka stara się jednak coraz więcej publikować w mediach społecznościowych, a treningowe treści przeplata również zdjęciami z wielkich wyjść, czy też domowego zacisza. Fani reagują na nowe posty w ekspresowym tempie, a to pokazuje, że wręcz z niecierpliwością czekają na aktywność celebrytki na Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan dzieli się z internautami codziennością
Małgorzata Rozenek-Majdan dzieli się z internautami codziennościąMateusz Grochocki/East NewsEast News

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała umięśnioną sylwetkę

Influencerka w weekendowy poranek pokazała na Instagramie, jak spędza wolny czas, leżąc na kanapie w towarzystwie psów. Jak się okazało, Małgorzata Rozenek-Majdan nie spędziła dnia w łóżku. Niedługo później podzieliła się nagraniem z siłowni i pokazała, jak wykonuje poszczególne ćwiczenia.

Uwadze internautów nie umknął beżowy kombinezon, który dokładnie podkreślił jej umięśnioną sylwetkę. W komentarzach pojawiły się niemal same słowa zachwytu. Fanom ciężko było oderwać wzrok. "Uwielbiam obserwować, do czego zdolne jest ciało, świetna praca", "Jesteś niesamowita. Podziwiam", "Świetna robota i cudowna sylwetka", "Uwielbiam tę motywację do działania. Wspaniałe efekty. Kobiety są silne" - pisali internauci.

***

Anita Lipnicka u Katarzyny Zdanowicz o nowej płycie "Śnienie"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas