Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała rodzinną podróż. Jeden szczegół przykuwa uwagę

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się na Instagramie rodzinną wycieczką. Gwiazda relacjonowała swój dzień, jadąc w samochodzie wraz z dziećmi i mężem. Rozenek-Majdan podczas nagrania użyła jednego z ogólnodostępnych filtrów. To wzbudziło kontrowersje. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała jak przerabia zdjęcia

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia, przedstawiające jej życie prywatne oraz informuje o nowych projektach zawodowych, w których bierze udział. Instagramowy profil 43-latki obserwuje 1,4 mln użytkowników. Takimi zasięgami może  pochwalić się niewiele gwiazd w Polsce.

Jakiś czas temu Małgorzatę Rozenek-Majdan spotkała krytyka ze strony internautów. Fani zarzucili "perfekcyjnej pani domu", że retuszuje zdjęcia. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na zarzuty w rozmowie z dziennikarzem "Dzień dobry TVN". "Często zarzucane mi jest robienie retuszu zdjęć. Czasem słusznie, ale w 99 proc. nie" - wytłumaczyła i przyznała, że znacznie częściej niż z programów graficznych, korzysta z ogólnodostępnych filtrów.

Reklama

Instagramowy filtr spłatał figla Małgorzacie Rozenek-Majdan

Celebrytka chętnie na InstaStory relacjonuje to, jak spędza wolny czas. Tym razem postanowiła pokazać, jak wraz z rodziną przemieszcza się ulicami Warszawy. W samochodzie wraz z "perfekcyjną panią domu" znajdowali się jej synowie: Stanisław, Tadeusz i Henio, a także mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan, Radosław Majdan. Gwiazda, aby nieco podkręcić kolory, użyła jednej z popularnych nakładek upiększających, które oferuje Instagram. 

Małgorzata Rozenek-Majdan najwidoczniej nie spodziewała się efektu, jaki osiągnie. Wspomniane filtry tym razem spłatały gwieździe figla. Nakładka, której użyła prezenterka podczas nagrywania sprawiła, że twarze jej dzieci również się wygładziły i nieco zmieniły kolor. Nie wszystkim się to spodobało. 

Celebrytka wykazała się jednak sporym dystansem i obróciła sytuację w żart. Zaznaczyła, że już niedługo wraz z najbliższymi zamierza obchodzić halloween. Podczas rodzinnego przyjęcia nie zabraknie kostiumów i makijażu, więc wszyscy obecni będą wyglądać zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. 

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan pochwali się, jaki kostium wybrała? 

***
Przeczytaj również: 


Ustalono kto nie powinien jeść ziemniaków! Groźny też groch i kapusta!

Idealna sukienka do pracy. Brigitte Macron już ją nosi!

Zobacz  również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje