Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek w złotej zbroi. Tak przyszła na bal TVN

Małgorzata Rozenek-Madan zaskoczyła oryginalną kreacją podczas balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam", który odbył się po dwuletniej przerwie.


Podczas okazji takich jak bal Fundacji TVN gwiazdy prześcigają się na wszelkie sposoby, by przyciągnąć uwagę. A nie jest to zadanie łatwe - czerwony dywan wprost roi się od kreacji, które mają prowokować, zaciekawiać, ekscytować, a przede wszystkim skupić uwagę fotoreporterów. Nie inaczej było tym razem. Na balu charytatywnym pojawiła się plejada gwiazd, prezentujących efekty pracy swoich stylistów.

Czytaj też: Demi Rose wygina ciało

Reklama

Repertuar środków jest zazwyczaj podobny: ogromne dekolty, wysokie rozcięcia, suknie z przejrzystej siateczki. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła jednak przełamać schemat i postawić na oryginalność. Choć nie był to bal przebierańców, celebrytka do złudzenia przypominała postać z kreskówki lub komiksu. W swoim przebraniu chętnie pozowała do zdjęć, również wraz z towarzyszącym jej mężem Radosławem Majdanem.

Gorset sukni miał formę złotej bogato zdobionej złotymi sznurami i szafirowymi szkiełkami zbroi. Aksamitny dół kreacji  w fasonie "rybka" utrzymany był w głębokim kobaltowym kolorze.  Na biodra gwiazdy opadały dodatkowe zdobienia - złote łańcuchy. Efekt? Celebrytka wyglądała jak wojownicza syrena, która właśnie wyłoniła się z morskiej toni, by stoczyć ważny bój. Jeśli element zaskoczenia miałby jej w tym pomóc, taki efekt bez wątpienia udało jej się uzyskać.

A jak wam podoba się ta kreacja? Uważacie, że to hit czy kicz?

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na suknię z rozcięciem

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy