Reklama

Reklama

Małgorzata Socha chwali się nogami do nieba. Ubrała się tak dla męża!

Małgorzata Socha pochwaliła się w sieci zdjęciem w ultra krótkiej sukience, prezentując tym samym zgrabne nogi. Zdradziła, że ubrała się tak dla męża. Gwiazda wie, co znaczy wyczucie stylu!

Małgorzata Socha jest niezwykle zapracowaną gwiazdą. Na co dzień gra w serialu "Przyjaciółki", regularnie występuje również w filmach i spektaklach teatralnych.

Aktorka, w natłoku wielu obowiązków zawodowych, stara się znajdować jak najwięcej czasu dla najbliższych. Na najnowszym zdjęciu pochwaliła się kreacją, którą założyła na randkę z mężem.

Zobacz również: Demi Rose zaskakuje stylizacjami. Wygląda jak grecka bogini!

Reklama

Małgorzata Socha: życie prywatne

Prywatnie Małgorzata Socha jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Para wzięła ślub w 2008 roku. Mąż aktorki jest inżynierem środowiska, który w przerwach od zawodowych obowiązków realizuje swoje pasje, takie jak wspinaczka czy biegi górskie.

Ich historia zaczęła się jednak na rodzinnych wakacjach. Małgorzata Socha w 1996 r. pojechała do Darłówka razem z rodzicami. Pewnego dnia na plaży 16-letnia aktorka poznała starszego o trzy lata Krzysztofa Wiśniewskiego. Z miejsca zakochał się w nastolatce i całkowicie stracił dla niej głowę.

Mężczyźnie nie spieszyło się jednak do ołtarza, przez co aktorka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Małgorzata Socha wie jak utrzymać temperaturę w związku

Wkrótce po ślubie małżeństwo doczekało się trojga dzieci: Zosi, Barbary i Stanisława. Małgorzata Socha, w natłoku obowiązków, znajduje jednak wiele czasu dla najbliższych. Niedawno wybrała się na randkę z mężem, na którą założyła zachwycającą stylizację.

Fani aktorki nie mają wątpliwości - Małgorzata Socha wie, jak zadbać o związek. Gwiazda wygląda świetnie!

Zobacz również: "Ninja Warrior Polska" powraca! Rusza casting do szóstej edycji show!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy