Reklama

Reklama

Małgosia i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" biorą ślub

Jesienią Telewizja Polska wyemituje piąty sezon misyjnego programu pt. „Rolnik szuka żony”. Show cieszy się ogromną sympatią widzów.

Do programu zgłaszają się rolnicy i rolniczki szukający miłości. Widzowie zaś śledzą miłosne perypetie gospodarzy oraz zaproszonych przez nich gości. Eksperyment nie zawsze kończy się powodzeniem, ale producenci mogą pochwalić się kilkoma sukcesami.

Na ślubnym kobiercu stanęli chociażby Ania i Grzegorz Bardowscy, którzy doczekali się już synka Jasia. Oprócz nich ślub wzięli też  Agnieszka i Robert (także mają wspólne dziecko) oraz Kasia i Dawid z trzeciej edycji.

Wielu innych uczestników również znalazło szczęście - wspomnieć choćby charyzmatycznego Mikołaja czy Pawła Szakiewicza, który ostatecznie ożenił się ze swoja sąsiadką.

Reklama

Wygląda na to, że wkrótce do szczęśliwych małżeństw dołączą Małgosia i Paweł - ulubieńcy telewidzów z czwartej edycji programu.

Między parą zaiskrzyło właściwie od razu, przez co pozostali kandydaci zostali szybko zdeklasowani. W ostatnich odcinkach serii para deklarowała, że na pewno będzie kontynuować znajomość. Tak też się stało - przez ostatni rok spędzali ze sobą bardzo dużo czasu. Ich wspólne zdjęcia często pojawiały się na Instagramie Małgosi.

To właśnie tam zakochani wydali specjalne oświadczenie, w którym poinformowali fanów, że ich ślub zbliża się wielkimi krokami.

"Kochani, rzadko wypowiadamy się na temat życia osobistego, aczkolwiek w świetle głosów Facebookowych, domysłów odnośnie naszych frywolnych planów życiowych, uroczyście oznajmiamy : nasz ślub i wesele już niebawem! Zawsze powtarzałam Pawłowi, że pierścionek zaręczynowy dla mnie ma małą wartość - obrączki to już jest moc! Choć zaręczyny to niewątpliwie był mega wzruszający moment. I oto niedługo nadchodzi ten wielki dzień, my już nie możemy się doczekać (mam nadzieję że nasi goście również)! A co do wspólnego życia - mieliśmy rok by z dala od szumu telewizyjnego zacząć realizować nasze małe marzenia, dziękujemy Wam za wsparcie :). I tak po zakończeniu programu wszystko poukładalo nam się jak klocki Lego. Rolnik Szuka Żony spełnił nasze marzenia - to już chyba magia tego programu! (wolelismy Wam powiedzieć to sami)" (pis. org.) - napisali pod wspólnym zdjęciem.

Fani nie szczędzili Pawłowi i Małgosi ciepłych słów i gratulacji, do których oczywiście się dołączamy. Ciekawe, czy na ślub zaproszą kamery...

Kibicowaliście im?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy