Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" zdradzili imię dziecka

Godnym następstwem dla, uwielbianego przez Polaków, programu „Rolnik szuka żony” miało być „Sanatorium miłości”. Niestety, wygląda na to, że format nie spełni oczekiwań widzów.

Fani "Rolnika (...)" muszą poczekać jeszcze kilka miesięcy na kolejną edycję. Tymczasem uważnie śledzą, co słychać u ich ulubieńców z poprzednich sezonów. Szczególnie, że wielu uczestników założyło profile w mediach społecznościowych.

Reklama

Sympatią telewidzów cieszą się np. Ania i Grzegorz Bardowscy, Sara - kandydatka Karola Raczyńskiego czy Małgosia i Paweł Borysewiczowie.

Ci ostatni niedawno wzięli ślub i spodziewają się pierwszego dziecka. Maluch przyjdzie na świat lada moment, a przyszła mama właśnie zdradziła jego imię.

Na Instastories pokazała bowiem element wystroju pokoju chłopca - literki układające się w słowo "Ryś". Tym samym zdradziła tajemnicę. Trzeba przyznać, że to tradycyjnie, ale rzadko nadawane dziś imię.

Całej rodzinie życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za bezproblemowe rozwiązanie!Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje